Ryan Gosling ir Eva Mendes retos Disneilendo dienos buvo grynos magijos

Jei galėtume perrašyti žodyno meilės apibrėžimą, mes pašalinome žodžius ir tiesiog įdėjome Eva Mendes ir Ryan Gosling nuotrauką.

Taip, senoji pora yra žinoma privati ​​ir retai dalijasi intelekto asmeniniais klausimais, tokiais kaip jų santykiai ar jų dvi dukterys Esmeralda, 2 ir Amada. 1. Goslingas praėjusį gegužę sakė, kad gyvenimas su vaikais yra tiesiog “dangus”.

“Tai tarsi vaikščioti per gėlių lauką kasdien. Aš gyvenu su angelais “, – sakė jis interviu Gera ryto america.

Ir tik šiais metais “Golden Globe” nugalėtojas ir La la šalis žvaigždė pagyrė Mendesą savo pritarimo metu, kad subalansuotų neramus gyvenimą namuose ir leistų jam užimti vaidmenį. Bet ko jie nori bendrauti? Mes tikrai nežinome – iki šiol.

Sekmadienį pora paliko vaikus namuose ir nukreipė į Disneilendą Anaheime, Kalifornijoje. Kaip miela! Atminkite, kad Goslingas yra buvęs “Mickey Mouse” klubo narys, todėl jis tikrai žino apie Disnį ar du dalykus. Ten jie valgė šiek tiek saldainių, peršokdavo į kelias važiavimus ir visą vakarą laikė rankas. Išvykstant, Mendes laikė jį atsitiktine džinsais ir juodą megztinį su sportine Chicago Bulls skrybėlę, o Goslingas atrodė mielas ir kietas mėlynu sportiniu marškinėliais, džinsais ir dangteliu.

Eva Mendes and Ryan Gosling at Disney
Snorlax / MEGA

SUSIJĘS: Ryan Gosling atvirai kupina savo “Dream” šeimos ir mes negalime net

Ar mes manome, kad Goslingas laimėjo Mendesą žavėjantį prizą iš karnavalinio tipo žaidimo? Neabejotume. Leiskite tik pasakyti, kad šie du atrodė nieko, bet laimingi.