“Russell Brand” padarė keletą nuostabių komentarų apie buvusį žmoną Katy Perry

Atrodo, kad Katy’ui Perry’ui nėra jokių sunkumų padaryti gražų su savo exes.

Praėjus vienai savaitei po to, kai jos buvęs draugas John Mayer atskleidė, kad jo paliesti nauja daina yra apie žvaigždę, “Chained to the Rhythm” dainininkės buvęs vyras Russell Brand šiltai kalbėjo apie poros santykius. 41-metis komikas skubiai kalbėjo apie Perry neseniai pasirodžius John Bishop: pokalbyje su, kur jis dalinosi tuo, kad neturi jokių neigiamų jausmų jai. Tiesą sakant, jis jaučia visiškai priešingai.

“Aš vis tiek jai linkiu labai šilta”, – sakė Brandas apie “Perry”. “Aš jaučiuosi linkęs, kai išgirdau apie ją ar ją žiūriu:” Awes, tas žmogus yra tas žmogus pasaulyje “.

Jis taip pat apkaltino šlovę ir jų reikalaujančius tvarkaraščius. “Santuoka trunka labai ilgą laiką, o aš manau, kad tai susiję su švelniu šlovės prigimtimi ir tuo, kad gyvenu tokiomis sąlygomis ir kas vyksta”, – teigė jis..

2010 m. Indijoje ceremonijoje “Perry” ir “Brand” buvo susietos su šakeliu ir paskelbė, kad išeina tik po 14 mėnesių 2012 m. 32-erių metų filmas atidarė netrukus po jų santykių. Dalis manęs, kur ji emociškai atskleidė: “Meilės meilė yra svajonė, o tada tikrovė, kad ji dirbtų su santuoka, yra ne filmas”.

SUSIJĘS: John Mayer laisvai pripažįsta, kad jo nauja daina yra apie Katy Perry

Čia nėra blogo kraujo.