Rudos vakarienės idėja: Ina Garteno skrudinta Turkijos roulė

Dėl Maisto tinklas priimanti Ina Garten, jos genijus traukia į tradicinį kepta kalakutienę, išsprendžia iššūkį, kad mėsa nebūtų perpilta, kad įsitikintų, jog įdarai kruopščiai pašildomi. “Be to, kiekvienas prašo baltos mėsos, o mano versija susideda iš vientisos kriaušės”. Perskaitykite receptą.

SUSIJĘS: “Thanksgiving Recipes from Three” Maisto tinklas Žvaigždės

Skrudinta-Turkija Roulade

Aptarnauja: 6-7

Ingridientai:

¾ puodelio didelės supjaustytos džiovintos figos, stiebai pašalinti

¾ puodelio džiovintų spanguolių

½ puodelio kalvados, prancūziško obuolio brendžio, ar įprasto brendžio

4 šaukštai (½ šaukštelio) nesūdyto sviesto

1½ puodelių supjaustytų svogūnų

1 puodelis ½ colio gurkšnotų salierų

¾ lb kiaulienos dešrelės, žievės pašalintos (saldžios ir karštos sumaišytos)

1½ šaukštai susmulkintų šviežių rozmarinų lapų

3 šaukštai pušies riešutai, kepintos

3 puodeliai “Pepperidge” žolelių prieskoniais sumaišoma

1½ puodelio vištienos, geriausiai namų

1 labai didelis kiaušinis, supjaustyta Košerio druska ir šviežiai malti juodieji pipirai

1 visa (2 pusės) kalakutienos krūtinėlės, be kaulų ir saldainiai (5 svarai)

3 šaukštai nesūdyto sviesto, ištirpęs

Nurodymai:

1. Įpilkite figų ir spanguolių į mažą indą ir supilkite Kalvadosą ir ½ puodelio vandens. Sumaišykite mišinį iki vidutinio karščio virimo; mažesnė šiluma ir kepkite 2 minutes. Pašalinkite iš šilumos ir atidėkite.

2. Tuo tarpu, ištirpinkite sviestą didelėje (12 colių) keptuvėje ant vidutinio karščio. Įpilkite svogūnų ir salierų; supilkite iki minkšta, apie 5 minutes. Įpilkite dešros, supjaustykite ją mažais bitais šakute ir sode, dažnai maišydami 10 minučių, kol paruoksite ir virkite. Įpilkite figų ir spanguolių skysčiu, kapotų rozmarinu ir pušies riešutais; virkite dar 2 minutes. Išrinkite rudą bitutą medine šaukšteliu.

3. Sumaišykite įdarą dideliu dubeniu. Įpilkite dešros mišinį, vištienos, kiaušinio, 1 šaukštelio druskos ir ½ šaukštelio pipirų; gerai išmaišykite. (Įdėklus galima paruošti prieš laiką ir laikyti šaldytuve per naktį.) Įkaitinkite orkaitę iki 325 ° F. Padėkite kepimo stalą ant lapų dėklo.

4. Išklijuokite lėkštelę su saldžiaisiais kalakutienos krūtinės odos puse žemyn. Pabarstykite mėsą su 2 šaukšteliu druskos ir 1 šaukšteliu pipirų. Įmaišykite mėsą ½ colio storio sluoksniu, paliekant ½ colio kraštą iš visų pusių. Negalima įdaryti piltuvėlių arba kalakutiena bus sunku suvynioti. (Įdėkite likusius įdarus į sviesto grutino patiekalą, kepkite paskutines 45 minutes kepimo kartu su kalakutiena). Iš vieno galo įkepkite kalakutieną kaip želė ir sudėkite į bet kokią užpildą, kuri bando pabėgti iš šonų. Tvirtai kepkite keptuvę su virtuvės virveliu kas 2 colius, kad pagamintumėte kompaktišką cilindrą. Vieta įdaryti kalakuto krūtinėlė siūlės pusėje žemyn ant stelažo ant lapo indą. Teptuką su lydytu sviestu, dideliu kiekiu pabarstykite druska ir pipirais ir kepkite 1¾-2 valandas, kol mėsos termometras, dedamas centre, nuskaitys 150 ° F (bandymas keliose vietose). Apvyniokite kalakutieną su aliuminio folija ir palikite kambario temperatūroje 15 minučių.

5. Iškirpkite ½ colio storio gabaliukus ir šiltai sutepkite papildomu įdaru.

SUSIJĘS: Mūsų mėgstamiausi Fall Recipes