“Royals”: viskas, ko jums reikia žinoti apie “Shocking” finalo etapą tiesiai iš aktorių

Kada Royals Matavimo sezono metu, jis išnyksta su sprogimo arba du, tiksliai. Praėjusio vakaro epizodui nebuvo jokio išdavystės, skausmo ir nužudymo– taip, nužudymas –monarchijoje. Iš mūsų atrodo, kad šis ateitis atskleidžia, kad “Gemma” yra slapta už “Ophelia” perėjimo į Niujorką pagrindinėse netikėtose naujienose, kad gali būti naujas karališkasis kūdikis (išgąsdintas!) Pagal sostą, vis dar ateina. Mes nuliūdome žiūrėti E! Šou sezono finalas, kuriame dalyvavo Niujorkas, ir jie dalinosi savo mintimis apie tai, kas sumažėjo.

Elizabeth Hurley, kuri vaidina karalienę Heleną šou, nebuvo paruošta galbūt didžiausia įvykio epizodui: jos charakterio mylėtojo Alistair šaudymas. “Helena rašo jam, o ji sako:” Mes turime ją atvėsti – šiluma yra, bet mes grįšime vieni su kitais “, – sakė Hurley Stiliuje. “Taigi ji siunčia savo tikrai patikimą dešinės rankos vyrą, Lucius, pasiimti laišką Alistairui”. Tačiau Hurley ir žiūrovai niekada nesitikėjo, kas ateis. “Lucius suteikia Alistairą laišką, o tada jis jį nušovė”, – sakė ji. “Atrodo, kad Lucius visą laiką dirbo Cyrusui”.

The Royals - Embed 6
Mandagumas

Taigi, kaip Hurley reagavo į apreiškimą? “Kai aš perskaičiau scenarijų, buvau toks” ne! “, – sakė ji. “Man labiau jaudino ne tik Alistair miršta, bet ir [Karalienė Helena], kurį išdavė Luciusas, vienintelis asmuo, kuriam ji tiki. Deja, jis yra su Cyrus’u. “Nors vis dar yra TBD dėl to, ar tai yra Helenos mylėtojo pabaiga,ir tikriausiai biologinis tėvas savo vaikams-Svarbios nėra geros. “Kai Lucius palieka, mes girdime du šūvius – tai viskas, ką aš žinau”, – sakė Hurley, pridurdamas, kad Alistair vis dar gyvas ar ne, “Lucius ir Cyrus yra ketinimai jį nužudyti”.

SUSIJĘS: Royals Recap: Throne’s for grabs– dabar, bent jau

Tuo tarpu “Eleanor” (“Alexandra Park”) buvo pasiryžusi išspręsti kitą žmogžudystę šeimoje. Žvelgdamas į blogą kūną, ji išmušė Jasperį iš kalėjimo, kad padėtų jai sužinoti, kas nužudė savo vyresnįjį brolį Robertą. Ir ji, ir Jasper vis dar atrodo, kad kibirkšties. “Jų santykiai yra tikrai unikalūs, nes tai nėra per daug akivaizdus ar standartinis”, – sakė Parkas. “Jie abu šiek tiek susukami, todėl jie yra suplakti ir keista, bet tai žalia ir seksuali”.

The Royals - Embed 4
Mandagumas

Kalbant apie tai, ar Parkas mano, kad pora bus artimiausiu metu, žiuri vis dar nebus. “Aš manau, kad Jasperas turi šiek tiek su ja susitikti, ir aš tikiuosi, kad” Eleanor “taip pat taps drauge”, – sakė ji. “Tik tikiuosi, kad ji labai nesikeis ir praranda žvilgsnį, kas ji yra. Kadangi dienos pabaigoje Eleanoras yra vienas stipriausių šeimos narių “.

The Royals - Embed 3
Mandagumas

Ir dabar ji turės būti stipri ir labiau nei bet kada. Vienas iš labiausiai žiaurių akimirkų šou metu karalius Simonas mirė dėl savo atakos žaizdų, palikdamas savo vaikus visiškai sutriuškinusius. “Tai buvo vienas iš sunkiausių ir labiausiai malonių scenų iki šiol”, – sakė Parkas. Be to, tai buvo bendras “Liam” žaidimų keitiklis (William Moseley). Po žiauriai puolant naujai paskirtą karalių Cyrusą, Liamas išleido emocinį atsisveikinimą su jo tėvu ir pažadėjo sumokėti savo mirtį.

SUSIJĘ: Princesės Eleanor komandos su Jasper sezono finale Royals

“Tai gana intensyvus, ir tai buvo labai liūdnas dalykas,” – sakė Moseley. Tačiau Liam neseniai atrasta tamsa gali būti ne toks blogas dalykas. “Tai buvo įdomi kelionė Liamui, nes jis pradėjo labai nesijaučia dėl savęs, nes jis buvo įtrauktas į akiratį kaip į kitą Anglijos karalių. Dabar jame esama įsitikinimų ir jėgų, kurių anksčiau nebuvo matę, ir manau, kad tai bus rezonuoja per antrąjį sezoną. “

Royals grįš į E! lapkričio mėn. 2 sezonui.

The Royals - Embed 2
Mandagumas

SUSIJĘS: Ar Elizabeth Hurley Kanalo karalienė Elizabeth už jos vaidmenį Royals?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2