“Royals Recap”: “Killer” senelė, “Royal Engagement” ir “Balmain” striukė, kurios neužmiršite

Monarchijoje kai kurios dienos yra mažiau spalvingos nei kitos. Ir praeities nakties epizodas Royals po to, kai iki šiol patyrė daugiausiai skandalingų valdovų per Angliją. Sezonas 2, epizodas 8 iš E! serija prasidėjo nuo Liam atvirai kalbant apie savo šeimą, o už ugnies, tik į paplūdimį, kol karalius Cyrusas įsiveržė į karalienės Helenos kambarį ir laikė Didįjį Valstybės kardą savo gerklėje. Reikalaujantis žinoti, ką ji padarė su savo trūkstama mergina, Violeta, Cyrus greitai pasileidžia, kai karalienės motina, Didžioji kunigaikštienė Aleksandra Oksfordo, supjausto senovinę vazą ant galvos. 

Būtent tada, kai epizodas nukerta, Cyrusas kalbėdamas su rūmų saugumo vadovu Tedu Pryce’u, apie violetinio buvimo vietą vėliau. Jis miršta atgal į įvykius, kurie lėmė jo užpuolimą karalienei, ir mes matome, kaip jis žūva dėl narkotikų ir alkoholio, kol Helena sustoja savo kambaryje pokalbiui. Kai Cyrus supranta, kad Helena sužinojo, kad ketina pasiūlyti Violetui, Cyrus mano, kad ji yra atsakinga už jo mergaičių išnykimą. Kadangi tai būtų efektyvi sosto eile iš Helenos, ir, kaip ji įrodyta anksčiau, ji darys viską, ko reikia, kad išlaikytų savo karalienės titulą.

SUSIJĘS: ar Kate Middleton būti draugais su princese Royals?

Tuo tarpu Liamas bando išsiaiškinti, kas atsitiko su Dominique Stewart, buvusia Karaliaus Simono meile, kurios mirtis yra Domino sąmokslo centre. Jis pasakoja Eleanorui, kad jiems reikia “sužinoti, ar mama yra žudikas” kartą ir visiems laikams. Tačiau, praėjusios savaitės epizodui praleisdami kokybišką laiką su karaliene, “Eleanor” nori suteikti savo mamai abejonių. Ji rodo Heleną seną nuotrauką nuo tos dienos, kurią mirė Dominique, ir klausia, ar ji ją pažįsta. Būtent tada Helena apsimeta nežinoti, kas yra “Dominique”, kuris pagrindiniu būdu nustato “Eleanor”. 

The Royals recap EMBED 4
Courtesy E!

“Tai padarė”, – sako ji Liamui. Tada dvyniai susiduria su savo “žuvusia motina”, reikalaujančia, kad ji sutiktų su apsinuodijimu arkliui, iš kurio buvo išmestas Dominique. Tačiau, kaip karalienė nenoriai žiūri į bet kokį vaidmenį buvusio konkurento mirtyje, atsiranda jos motina. “Aš tai padariau”, – sako Didžioji kunigaikštienė. “Ir tu, ir du, sugadinti šunys, turėtų man padėkoti”, – sako ji Liamui ir Eleanorui. Didžioji kunigaikštija, dėvi raištelinį Balmain švarką, pasakoja kostiumų dizainerė Rachel Walsh Stiliuje harks “atgal į Joan Collins’ą Dinastija vibe iš galios padažu “-Jei jokios gailesčio už tai, ką ji padarė prieš 30 metų. Bet tikrai Helena. 

The Royals recap EMBED 5
Courtesy E!

SUSIJĘS: Royals: Elizabeth Hurley sako, kad ji ir “Co-Stars” “Adore Joan Collins yra ant rinkinio”

Karalienė atsiprašo savo vaikų, nes dabar jie mokosi tiesos apie savo senelę, nes jie žino, ką padarė pirmoji tikroji meilė tėvui. Eleanor’ai ypač sunkiai įveikė faktai, ir ji kovoja su įžvalga, kad ji mylėjo savo močiutę ir nekenčia jos motinos tol, kol ji prisimena. Ji jaučiasi kyšiais iš Didžiosios kunigaikštystės deimantų, įskaitant pavogtus auskarus, kuriuos Jasperas grįžo į ją (ir vėliau vėliau jos epizodui suteikia motinai).

The Royals recap EMBED 3
Courtesy E!

Kai Liamas ir Eleanoras susidoroja su šokiruojančiais atskleidimais apie savo senelę, Cyrus išgirdo tragiškas naujienas, kurias jis bijojo. Pryce pasakoja jam, kad Violeto automobilis buvo aptiktas apleistas, o kai nėra jos ženklo, automobilio viduje buvo kraujas. “Jie visada geri, – sako emocingas Krisas.

The Royals recap EMBED 6
Courtesy E!

Nors jis liūdina apie akivaizdžią savo merginos mirtį, Eleanor daugiau sužinojo apie savo naują globotoją agentą James Hillą. Ji bando atspėti savo backstory visą sezoną, ir ji pagaliau pasireiškia teisinga. Princesė sužino, kad Hillo brolis mirė prieš metus, palikdamas savo dukterį. Hill pakėlė mergaitę kaip savo, ir kai karalius Simonas buvo nužudytas, ji kreipėsi į jį ir tarė: “Turėtumėte padėti tėveliams – jie pasakoja.” Taigi jis paėmė savo patarimą, ir tai, kaip jis pasirodė rūmuose. 

The Royals recap EMBED 7
Courtesy E!

SUSIJĘS: 5 Stilius Patarimai puošti kaip princesė Eleanor on Royals

Tačiau Didžioji kunigaikštystė ištrinama iš rūmų. Karalienė Helena pasakoja savo motinai, kad ji išsklaido savo vardą ir atleidžia savo darbuotojus. Didžioji kunigaikštystė protestavo, tačiau Helena įspėja, kad tai arba tai, arba likusį savo gyvenimo laikotarpį oranžinė kalėti. “Oranžinė, motina – be priedų”, – sako ji. Appalled, tada Didžioji kunigaikštystė nutraukiama, kai pasirodys Cyrusas ir apkaltina ją apsinuodijimo Violeta, kad ji nebūtų karalienė. Tačiau paaiškėja, kad Violetinė netrukus netrukus imsis sosto. Cyrus žingsniai atskleisti Prudence, buvusi tarnystė, kuri yra nėščia su savo kūdikiu, stovint prie durų. “Vestuvinis žiedas yra mano sūnui, sosto įpėdinčiui”, – sako jis Didžiosios kunigaikštieniui. “Sveikiname, jūs nužudėte neteisingą tarnaitę, b-“.

The Royals recap EMBED 8
Courtesy E!

Nors Cyrus gali planuoti savo sūnų vieną dieną pasiimti sostą, Anglijos žmonės turi kitus planus. Liamas pakviečia Dominique dukterę į rūmus, kad ji galėtų pamatyti gyvenimą, kuris galėjo būti jai, jei prieš 30 metų atsirastų kitokių dalykų. Du sėdi prie ugnies, kad būtų rimtesnis pokalbis, o tai pasirodė kaip pokalbis, kurį pradėjome girdėti epizodo pradžioje. Kaip Dominique dukterėčia įrašo jį savo telefone, Liam tiesiogiai kalba kameroje, kad kreiptųsi į Anglijos žmones, išreikšdamas savo liūdesį dėl jo šeimos pakilimų ir nuosmukių. Bet kai kalbama apie monarchijos likimą, jis vis dar išlaiko teigiamą perspektyvą, ir jis netgi tiki, kad jis gali būti kada nors vėl įkvepiantis. 

The Royals recap EMBED 1
Instagram / Theroyalsone

SUSIJĘS: Kaip kopijuoti karalienės Helena ir Princesės Eleanor makiažą

Kai Liamo vaizdo įrašas eina gyvai, Eleanor su džiaugsmu žiūri, kad jos brolis kreipiasi į tautą internete, ir ji nėra vienintelė, į kurią įtakoja jo žodžiai. Pirmasis komentaras, paliktas po vaizdo įrašu, sako viską: #KingLiam. Tai reiškia, kad Cyrus turėjo geriau stebėti sostą.

Royals sekmadieniais, 10 val. ET apie E!