Rookie Danielle Herrington “Sizzles” “Thong Bikini” pirmasis jos pirštinės “Swimsuit” viršelis

Danielle Herringtonas rimtai įstrigo kaip veido (ir kūno) Sportas Iliustruotas2018 m. maudymosi kostiumėlio dangtelis.

Po to, kai laimėjo SI gerbėjai prieš metus su savo pirmąja profesine šaude, akivaizdu, kad Compton, Calif vietinis nėra naujokas, todėl istorija yra trečioji juoda moteris, kuri uždirba šlovę kartu su Tyra Banks ir Beyoncé. 

TK
Benas Wattsas

SI plaukti dokumentavo momentą, kai 24 metų senumo grožis sužinojo, kad ji pateko į norimą dangtį, į kurią įeina netikėtas vizitas iš bikini legendos “Banks”, kurį Herrington laiko vienu didžiausių pavyzdžių pramonei. 

Kai Herringtonas įėjo į kambarį, ji buvo nustebinta Amerikoje tolesnis geriausias modelis teisėjas, kuris pristatė savo nuostabų viršelio filmą. Ir nors fanų mėgstamiausia žvaigždė galėjo prisipažinti, kad pernyko per praėjusių metų Fidžio fotojuostą, ji šiais metais įsitikinusi, kad ji šaukiasi savo vietoje, modeliuodama “Ola Vida” karšto rožinio striukės bikini, kuri purtoma į Bahamas.

TK
Pichichipixx.com / “Splash” naujienos

SUSIJĘS: “Sports Illustrated Swim” tiesiog išleido naują naująjį “Swimsuit Collection”

“Du mano pavyzdžiai yra” Tyra Banks “ir” Beyoncé “, taigi tai, kad aš prisijungsiu prie šios neįtikėtinos moterų grupės, nes aš tapsiu trečiuoju juodu modeliu ant viršelio SI Swimsuit yra svajonė “, – sakė emocinis modelis po atskleidimo.

VIDEO: Danielle Herrington yra “Sports Illustrated Swimsuit 2018” viršelio modelis

Ji tęsė: “Aš labai džiaugiuosi, kad esi šio ženkliško prekės ženklo, kuris jau seniai suteikė visų formų, spalvų ir įsitikinimų tapatybę ir balsą moterims. Tikiuosi, kad mergaitės, kurios žiūri į šį viršelį, įkvėpė svajoti taip didžiuliai, kaip ir aš, ir sunkiai dirbti, kad pasiektų visus savo tikslus. “Sveikiname Danielle!