Rojaus meilės trikampio bakalauras gali būti kažkas didesnis

Bakalauras Tauta vis dar laukia oficialaus ABC pranešimo apie tai, kas ketina imtis kitą bakalauro mantiją (nors turime keletą idėjų), bet atrodo, kad kas nors pasiruošęs Bakalauras rojuje gali būti peržiūra. Kiekvienas mėgstamiausias vasaros kaltasis malonumas paprastai nėra vieta, kuria galima gauti patarimų apie Bakalauras kanonas, bet atrodo kaip šis sezonas, viskas gali būti šiek tiek kitoks. Pasak “Twitter”, “kietos” gerbėjai mano, kad yra šiek tiek sąmokslo. Ne, Chrisas Harisonas nėra reptilijos užsienietis žmogaus kostiumas, tai žiūrovai tai mano BiP gali būti būdas gamintojams pamatyti, ar “Colton” galėtų būti kito metų bakalauro laipsnis.

BAKALAURIS IN PARADISE – Episode 501
ABC / Paul Hebert

SUSIJĘS: Insider apie tai, ką nematėte Bakalauras rojuje Premjera

Šio vakaro epizodo metu buvo aišku, kad Colton’as gavo šiek tiek papildomo ekrano laiko. Be to, didieji už tai BiP ištraukėme tikrą tvistą. Žiūrovai jau buvo traktuojami kaip kažkas tarp “Colton” ir “Tia”, taigi, be abejonės, “Becca” išėjo iš niekur tik pridėti šiek tiek dramos. Galų gale nieko panašaus į truputį meilės trikampį, kad emocijos tekėtų aukštai. 

Ventiliatoriai atkreipė dėmesį, atkreipdami dėmesį į tai, kad šis naujas meilės trikampis suteikė žiūrovams galimybę pamatyti Coltoną emocinį požiūrį, žvilgtelėti į tai, ką jis padarė, jei jis būtų įtrauktas į poziciją būti su daugiau nei vienos moters datą ir tiksliai pamatyti, kaip jis veikia didelės įtampos situacijose. 

SUSIJĘS: Jūsų mėgstamiausia Bachelorette Atmesti dabar yra geriausia dalis Bakalauras rojuje

Ventiliatoriai gali prisiminti, kas paskutinį kartą įvyko tarp dekano ir Kristinos Rojus. Panašiai kaip duetas, Tia ir Colton vis dažniau praleidžia fotoaparato laiką, o tai reiškia, kad kiti gerbėjai mažiau jaudina. Taigi akivaizdu, kad Bakalauras Tautos yra padalijamos. Kai kurie gyvena “Colton” dramoje ir tai gali reikšti franšizės ateitį, o kiti yra pavargę pamatyti tą pačią siužetą, kuri vėl perdirbama iš naujo.

SUSIJĘS: Bachelorette“Becca & Garrett jau patiria šią santykių kovą

Jei gamintojai vis dar ieško savo didžiosios žvaigždės, atrodo, kad Colton nebūtų blogas pasirinkimas. Dalyvaujančioms gerbėjams bus skirta daug diskusijų internete ir neabejotinai gausite pusę šou fanų, kad nekenčiate – žiūrėkite artėjantį sezoną. “Colton” jau įrodė, kad yra kažkas polarizuojančio varianto, o tai reiškia, kad greičiausiai jis turės didelę tikimybę, kad bus rojus išleisti kitais metais. Erelio akimis žiūrovai turės stebėti, kas atsitiks su Colton ir Tia – ir Becca. Jei jis sugeba rasti meilę čia, jis nebus paleistas ir Bakalauras gerbėjai grįš į spėliojimą.