#RocksMyWorld: Skandalų kostiumo dizaineris dalijasi “Glam” detalėmis gladiatorių brangenybės

Olivia Pope buvo pasakyta kaip vienas iš geriausių televizoriaus simbolių nuo tos dienos, kai kostiumų dizaineris Lynas Paolo debiutas Kerio Vašingtono elegantiško stiliaus Skandalas prieš trejus metus. Nors drabužiai, kuriuos popiežius nešioja kiekvieną savaitę, yra apžvelgiami smarkiai apibūdinantys detalės, tačiau jos nuostabios papuošalai dažniausiai buvo pamirštamos. Paolo atsisėdo Stiliuje kad papasakok mums apie gražius platinos ir deimantinius daiktus, kuriuos šį sezoną dėvėjo popiežius, Quinnas Perkinsas (Katie Lowes) ir “Kinky Sue” Thomas (grojo svečio žvaigždė Lena Dunham).

Kaip jūs apibūdintumėte Olivijos papuošalų stilių??Aš stengiuosi, kad juvelyriniai dirbiniai beveik išnyktų, bet jie yra ir paprastai yra labai reikšmingi. Tai yra kaip scenos, kai Olivija yra kliento susitikimo fone, tačiau žinote, kad tvarko viską net iš tolo. Jos papuošalai turėtų jaustis vienodai. Mes naudojame daug platinos, o ne ryškus auksas. Platina turi didingą buvimą.

SUSIJĘS: Skandalas Mada Kreditai: visa informacija apie tai, ką žvaigždės buvo

Pasakyk man apie deimantines studijas, kurios šį sezoną dėvi Olivija. Jie puikūs!Kaip ir kiekvienas jo drabužių spintelės aspektas, auskarai buvo skirti žiūrovams. Praėjusį sezoną ji buvo tokia pažeidžiama ir buvo tamsi Shakespearean beprotybė. Auskarai (matyti Vašingtone aukščiau) yra deimantai ir platina — kietas akmuo ir stipri metalas. Jie atspindi, kaip ji sustiprėjo, kai sužinojo tiesą apie savo motiną ir tėvą. Donato auskarai (aukščiau pateiktoje nuotraukoje) SRW kreipėsi į Kerį ir I dėl šio simbolio, nes jie rodo klasikinį stilių, kurį mes bandome išlaikyti Olivijai, o taip pat yra pakankamai reikšmingi, kad jį būtų galima pastebėti ant filmo. Centro akmenys yra iš viso 2,40 karatų senųjų minų išpjaustytų deimantų, formos nuo XX a. Pradžios. Jie spinduliuoja švelnesnę šviesą nei modernios formos. Centrinius brangakmenius supa mažų pavėsinių deimantų galas.

Svajonių seanso metu buvo labai įdomu pamatyti sužadėtinį žiedą ant Olivijos piršto. Koks buvo apie deimantą ir platiną Ericą Courtney žiedą, kuris privertė tave nuspręsti?Mes žinojome, kad tai būtų didelė akimirka, nors tai tik svajone. Aš tikrai norėjau, kad žiedas būtų klasikiškai gražus. Antrasis mes matėme Ericą Courtney Ellen žiedą (viršuje), mes žinojome, kad jis buvo tobulas. Deimantas buvo tik tinkamas dydis, o aplinka buvo nuostabi. Viskas atrodė stilingai ir stilingai.

SUSIJĘS: Kerry Vašingtonas keičiasi atrodo

Apskritai, kaip jūs renkatės kitų moterų papuošalai šou?Kiekvieno sezono pradžioje aš gilinasi su aktoriais apie juvelyrinius dirbinius, tada sukūriau juvelyrinius dirbinius, kuriuos pasirinkome pakabintame maiše su aiškiomis vinilo kišenėmis savo kambaryje. Kai jie apsirengę, kiekvieną dieną jie atlieka galutinį papuošalų pasirinkimą. Aš jiems sakau: “Tu žinai, kas vyksta šiandien tavo pasaulyje. Galite pasirinkti tinkamą scenos kūrinį. “Manau, kad tai yra dovana aktoriui bendradarbiaujant:” Kas dabar yra mano papuošalai? ” Jie yra jų ginklai. Tai suteikia jums galią. Tai suteikia jums pasitikėjimo jausmą. Tai suteikia jums to, kas puikiai atrodo. Juvelyrika yra kaip šarvai, apsaugantys jus nuo sudėtingų situacijų.

Karenas Karchas, kurį radote Katie Lowes’iui, kuris vaidina Quinną, atrodė pritaikytas jos charakteriui.Žinau, bet jie yra tiesiai iš Kareno linijos. Katie (aukščiau esančiame paveikslėlyje) yra kaip apsėstas Kareno papuošalais, kaip ir aš. Ji kelis epizodus dėvėjo vynuogių auskarus ir žiedą (žemiau). Jie turi šiek tiek krašto, pavyzdžiui, Quinn, dizaino ir juodųjų deimantų akcentai dar platina saugo brangakmeniai subtilus ir kietas.

SUSIJĘS: Štai “Lena Dunham” apžvalga Skandalas

Lena Dunham padarė nepamirštamą svečių išvaizdą šou kaip Kinky Sue (aukščiau) ir buvo brangakmeniais užkimšta ir “Gem Platinum” pakabučių karoliai. Ar galite paaiškinti man, kodėl tu jautėsi, kad šie kūriniai buvo tinkami jos charakteriui?Lena ir aš kalbėjome prieš ją montuodami, ir mes aptarėme, kad jos simbolis Sue labai skiriasi nuo to, kam ji vaidina Merginos.  Tai reiškė daug dalykų, tinkamą pagrindą, kulniukus ir galiausiai “išaugusias” brangenybes. Lena myli idėją dėvėti platiną ir deimantus. Manau, kad “Gem Platinum” kūriniai (toliau) veikė gerokai už savo personažą. Manau, kad brangakmeniai yra meno kūriniai.

FOTOS: Lena Dunham’s Changing Looks