#RocksMyWorld: Rihanna mėgstamiausi juvelyrikos dizaineriai

Šią savaitę “InStyle” juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių redagavimo priemonė Marionas Faselis dalijasi savo radaro turtinėmis vertybėmis. Ieškokite kas ketvirtadienį, kas dabar yra, ir sekite Fasel Instagram (@marionfasel), kad pamatytumėte daugiau brangakmenių, roko savo pasaulį.

Kai Rihanna pirmadienį naktį į savo žandikaulių Adamo Selmano suknelę įstojo į raudoną kilimėlį per CFDA apdovanojimus, buvo lengva suprasti, kodėl ji laimėjo “Fashion Icon Award” 2014 m. Jei būtų išduota “Jewelry Icon Award”, ji taip pat laimėjo!

Dainininkė visuomet “švytėjo kaip deimantas” oficialiuose renginiuose, klasikų atrodo kietas ir atsidūrė visiškai netikėtose konstrukcijose. Ji pakeitė tradicinę Paul Morelli kačių akių auskarų išvaizdą, kurią ji dėvėjo CFDA apdovanojimuose, sujungdama juos su ja vienintelė “Fishnet” ir “Swarovski” kristalų suknelė bei atitinkanti galvos apdangalą. Ji nugarėlė ant Neil Lane derliaus deimantų žiedų 2013 m. “Grammys” kartu su savo “Azzedine Alaia” suknele, padėdami juos kelioms pirštų pusėms. Rhi Rhi beveik vienos rankos atnešė atgal kūno grandinę, kai ji flaunted 2012 m. “Grammys” stilius su juodu “Giorgio Armani” kostiumu.

Rihanna in Jacquie Achie jewelry
Noel Vasquez / GC vaizdai

Juvelyriniai dirbiniai neapsiriboja, kai Rihanna yra šalia raudonojo kilimo savo marškinėlėse ir džinsuose. Tiesą sakant, vienetų, kuriuos ji dėvi, skaičius žymiai keičia. Tomis progomis kelias savo “go-to” juvelyrikos dizainerius yra Jennifer Fisher (viršuje – aukso dekoruotų baltos deimanto rankogalių, žalvario gyvatės rankogalių ir žalvario kaulų manžetą) Ir Jacquie Aiche (aukščiau – vienos rūšies trikampis lapis ir didelis malachito ašarų trinties žiedas, brangakmenio centro akių žiedas ir vidutinis piramidės trikampis žiedas).

Kitas svarbus žaidėjas yra “Lynn Ban” (apačioje, sidabro balto deimanto rankų dirželio žiedą, pilką deimantinį žiedą ir balto deimanto įgūdžių žiedą), kuris sukūrė Rihanos ieškojimą 777 ir Deimantai pasaulio turai. “Ji yra mano muzika ir visada manau”, – sako Ban.

Parduokite atrodo žemiau!

Rihanna in Lynn Ban jewelry
Kevinas Мазур / “WireImage for MTV”

Jennifer Fisher papuošalai:14K auksas dega balto deimanto “Momma” rankogaliai; 5300 USD; Jenniferfisherjewelry.com. Žiedinės rankogaliai su baltomis CZ akimis; 315 USD; jenniferfisherjewelry.com.Brass kaulų manžetai; 515 USD; jenniferfisherjewelry.com.

Jacquie Aicho papuošalai:Teardrop trinties žiedas, panašus; $ 4,875, jacquieaiche.com.Gemstone centro žiedas, rubinas, $ 2,125, jacquieaiche.com.Medium piramidės trikampis žiedas, labradoritas, $ 2,365, jacquieaiche.com.

Lynn Ban juvelyriniai dirbiniai: Sidabrinė balta deimanto rankų dirželiai, $ 2400, lynnban.com.Grey deimantų spider žiedas, panašus $ 1700, barneys.com.White deimantų žvalgybos žetonų, $ 11,000, montaignemarket.com.