#RocksMyWorld: Mariska Hargitay ir “Me & Ro” komanda, norėdami padaryti naujus papuošalus džiaugsmingam širdies fondui

Ši savaitės funkcija, Stiliuje’Juvelyrika ir laikrodžių redaktorė Marionas Faselas dalijasi savo radaro turtinėmis vertybėmis. Ieškokite kas ketvirtadienį, kas dabar yra, ir sekite Fasel Instagram (@marionfasel), kad pamatytumėte daugiau brangakmenių, roko savo pasaulį.

Dovanos, kurios taip pat prisideda prie labdaros, puikia dovana per atostogų sezoną. “Ne daugiau” pakabukas “Me & Ro” dizaineris Robin Renzi (aukščiau, tiesa) sukurta kartu su Mariska Hargitay, nes jos “Džiaugsmingos širdies fondas” yra ne tik tokio tipo brangakmenis, kurį įdėjote ir niekada nekelia, bet ir naudinga priežastis. “Šis” Me & Ro “karoliai yra puikus būdas parodyti ir įsitvirtinti kituose – įsipareigojimas nutraukti seksualinį prievartą ir smurtą šeimoje”, – sako Hargitay.

SUSIJĘS: Kerry Vašingtonas: padėk man ir purpurine pinigine kovoti su smurtu šeimoje prieš moteris

Šventoji žvaigždė, prieš dešimtį metų sukūrusi “Linksmintą širdį”, įkvėpė garsių laiškų, kuriuos ji gavo iš smurto namuose išgyvenusių asmenų, kurie buvo persekiojami dėl jos veiksmų Įstatymas ir tvarka personažas, Olivija Benson. Fondo remiamos lėšos remia tris tarpusavyje susijusias sritis: gijimą ir sveikatingumą, švietimą ir informuotumą, politiką ir propagavimą. “Per mūsų programas mes užmegztiname naujoviškus požiūrius į traumų gydymą, užkertame kelią tam, kaip visuomenė žiūri ir reaguoja į seksualinį smurtą, smurtą šeimoje ir vaikų išnaudojimą, reformuoja ir tobulina politiką ir įstatymus dėl miesto, valstijos ir federalinės kad užtikrintų teisingumą maitintojo netekusiems asmenims “, – aiškina Hargitay.

Nuo “Joyful Heart” pradžios “Me & Ro” ją parėmė, sukūrė 12 skirtingų brangakmenių grupei, išleidusiai daugiau nei 500 000 dolerių. “Robinas buvo vienas ankstyvųjų tikinčiųjų” Džiaugsmo širdies misijoje “, – sako Hargitay. Vienas iš geriausių pardavėjų kolekcijoje buvo sidabrinis beviltiškumo pakabukas (135 USD, paveikslėlyje aukščiau) Tai galima įsigyti kartu su nauju “No More” pakabučiais, kurių kainos svyruoja nuo $ 210 iki $ 1,365 “The Joyful Heart Foundation” atostogų dovanų parduotuvėje nuo “eBay”, suteikiančio kūrinius iki gruodžio 15 d. Viena iš natūralios 18k auksinės “No More” pakabos versijos “Hargitay” dėvėti rožinio pjūvio deimantai, esantys foto viršuje, taip pat pateikiami adresu ebay.com..

FOTOGRAFIJOS: 20 metų parodų sustabdymo brangenybės