#RocksMyWorld: “Jackie Kennedy” brangenybės (galite jas nusipirkti!)

Šią savaitę “InStyle” juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių redagavimo priemonė Marionas Faselis dalijasi savo radaro turtinėmis vertybėmis. Ieškokite kas ketvirtadienį, kas dabar yra, ir sekite Fasel Instagram (@marionfasel), kad pamatytumėte daugiau brangakmenių, roko savo pasaulį.

Jackie Kennedy gimtadienis pirmadienį ir atgalinis laikas iki “InStyle” Per keletą savaičių pasibaigus dvidešimčiai metų sukakčiai, kada man reikės galvoti apie pirmąjį straipsnį, kurį aš prisidėjau prie žurnalo prieš 18 metų. “Jackie’s Jewels” buvo užuvalytas mano bendraautoris Penny Proddow ir aš, netrukus po Sotheby’s Niujorke aukcione parduoti daugumą savo turto 1996 m..

Spaudos knygoje, pavadintoje “amžių pardavimas”, viskas buvo verta pirkti, bet ypač Džekijos papuošalai. Per dviejų dienų laikotarpį, kai tik auksakalė buvo aukcione, jos kolekcija sugadino įrašų kainas. “Jackie”, kai ji buvo “First Lady”, apytikrė pardavimo kaina buvo nuo 500 USD iki 700 USD, yra trijų dalių karoliai iš kostiumo perlų. Jis parduotas už nepaprastą $ 190,000. Hario Winstono žiedas Jackie’s antrasis vyras Aristotelis Onassis davė jai kaip įdarbinimo dovaną su 40,42 karatų marquise formos deimantu, pavadintą “Lesotho III”, kuris beveik keturis kartus išaugo iki 600 000 dolerių ir pardavė daugiau kaip 2,350,000 dolerių.

Visais hype, susijusiais su didelėmis pardavimo kainomis, mažai žmonių suprato, kad labiausiai vertinami Jackie daiktai, daugiausia dovanos, kurias ji gavo iš prezidento Kennedy, aukcione nebuvo parduotos. Jie buvo laikomi šeimoje, o vienas kūrinys buvo paaukotas John F. Kennedy bibliotekai Bostone. Kai mūsų Stiliuje istorija buvo paskelbta 1996 m. žymos eilutėje ant dangtelio sakė: “Jackie’s Jewels (galite juos pirkti –nuoširdus!). “Tai parodė dizaino versijas, kurias dar išleido keli mėgstamiausi Džekio juvelyrai: Van Cleef & Arpels, Tiffany ir Cartier. Praėjus aštuoniolikai metų vis dar galima nusipirkti Jackie’s brangenybės –nuoširdus! Pažiūrėkite į jos piktogramas, kurios daugiau nei išlaikė laiko testą.

“Van Cleef & Arpels” smulkmenų klipas (viršuje): Per savo 1961 m. Valstybinį vizitą į Paryžių Versalio vakarienei pirmoji ponia vilkėjo savo porą “Van Cleef & Arpels Haricot” klipų su “Givenchy” suknele. Ji taip pat uždėjo savo deimantinius auskarus ir nešiojo aukso ir deimanto minaudière tiek iš Van Cleef & Arpels. Iš pradžių sukurtas 1930-aisiais, klipai vis dar gali būti rasti kartais legendinis prancūzų juvelyrų inventorius. Kiekviena 52 500 USD; vancleefarpels.com arba 877-VAN-CLEEF.

Jackie Kennedy
David Cairns / Express / Getty Images; Mandagumas

Cartier Tank Watch: Prezidentas Kennedy 1963 m. Atidarė Jackie “Cartier Tank Watch”, užrašytą ant nugaros “To Jackie, Love Jack”. Ji dėvėjo ją, kai ji buvo apsirengusi sportiškesniais drabužiais slidinėjimo trasose, jodinėjant ar buriuojant. Kadangi laikrodį suprato Louisas Cartieris, 1917 m. Prancūzijos įmonė nuolat kūrė originalaus stiliaus versiją. 4.900 $ cartier.com.

Jackie Kennedy
PhotoQuest; Mandagumas

Jean Schlumberger “Tiffany Two Fruit Clip”: 1955 m. Lapkričio 25 d. JFK Džeikei du vaisių klipus atidavė savo sūnaus, John Kennedy Jr., švęsti. Sagė yra nuolatinės bibliotekos “Boston” Kennedy bibliotekoje dalis ir yra viena iš pirmųjų “Tiffany” sukurtų Jean Schlumberger kūrinių. Amerikiečių juvelyras nebeteikia rubinų versijos, bet jie daro kitokių brangakmenių stilių. “Ruby Two” vaismedžių klipai retkarčiais pasirodo turtinių aukcionuose ar senovinių juvelyrų. Viena “Christie’s” Niujorke parduota už 16 250 JAV dolerių 2013 m. Balandžio 16 d.

Jackie Kennedy
AGIP / Rue des Archives / Everett Collection

Jean Schlumberger už Tiffany Croisillons apyrankes: Jacki Kennedy įsigijo savo pirmąją Croisillons apyrankę 1962 m., Kai ji buvo pirmoji ponia. Per kelerius metus ji savo kolekcijoje pridėjo keletą skirtingų dizaino skirtingų spalvų. Ji dėvėjo juos protiškai per 60-ąsias, kai lankėsi Kapri ar vasaros metu Niujorke. Jie tapo vienu iš savo parašų antkaklių, antras tik galbūt jos dideli akiniai nuo saulės, kad mados spaudoje vadinamas “Džeko apyrankės”. Jis pagamino tokius brangakmenius, kuriuos “Jean Schlumberger” suprojektavo apie 1962 m. Negabaritiniuose aukso žieduose yra spalvoti emaliai su brangakmeniais. “Croisillons” apyrankių kainos prasideda maždaug 30 000 USD ir yra prieinamos tiffanys.com.

Jackie Kennedy
Underwood Archives / Getty Images; Mandagumas

Antikvariniai deimantiniai starbursto sagė: 1962 m. Prezidentas Kenedis nusipirko Džekiją iš sidabro ir aukso sidabro ir aukso deimantų “Starburst”, pagamintą iš britų Karūnos juvelyro Wartski Londone. Dėl renginių Baltuosiuose rūmuose Jackie užsidarė gabalėlį prie savo Olego Cassini chalatų ir apkarpė jį į savo išsamius atnaujus, kuriuos sukūrė šiuolaikinio era Kenneth stilistas. Populiarus devyniolikto amžiaus motyvas, deimantų starbust sagė sukūrė daugybė įvairių juvelyrų per erą. Šiandienos versijas galite rasti senovinių juvelyrų, tokių kaip Kentšyras, Niujorke. Kaina pagal užklausą, kentshire.com.

Norėdami sužinoti daugiau apie Jackie, spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte jos stiliaus palikimą.