“Rock” didžiulė “New Bull” tatuiruotė atspindi gyvenimo pamokas, kurias jis išmoko

“Dwayne” “The Rock” Johnson tatuiruotės yra nuolatinis jūsų gyvenimo istorijos atspindys. Ir nors jis garsiai padengė dalį savo dešinės rankos su Brahma buliu, 45 metų žvaigždė oficialiai atsisveikino su savo senais rašmenimis ir pasveikino naują šedevrą.

Penktadienį jis paėmė “Instagram”, kad pasidalintų iškilmingai akį traukiančiu tatuiruotės, kuri pakeitė bulius, įvaizdį. Iš esmės tai yra didesnis, labiau ryškus ir išsamus bukas, kuris pagal jo parašą tikrai apibrėžia, kur jis yra šiandien.

Evoliucija buliaus. Po 3 sesijų ir 22 valandų tatuiruočių su visame pasaulyje žinomu “@ NikkoHurtado” istorija beveik baigta … Kiekviena detalė atspindi mano asmeninę istoriją. Iš įtrūkimų ir sunkios žalos kaulų, atstovaujančių sunkios gyvenimo pamokoms, kurias išmokau per daugelį metų. Kaip randus ir raukšles – aš taip dėkoju už tai, nes jie uždirbo. Ragai, nukreipti į šoną ar iš jo, bet nukreipti tiesiai į priekį, atstovaujantys nenutrūkstamai energijai ir pažangai. Šio vaizdo pagrindas ir inkaras yra akyje. Atkreipkite dėmesį ir pamatysite gyvenimą, energiją, galią ir jūs pajusite MANA (dvasia). Akis sako istoriją apie žalingą teigiamą energiją, visada pasirengusią įveikti visatą. Priklausomai nuo šviesos ir kampo, kartais energija yra subtili ir kartais akivaizdi. Bet visada gyvas ir pasiruošęs sutrikdyti visatą, mylėti ir apsaugoti savo šeimą ir viską, ką myliu su intensyvia aistra ir dėkingumu. Džiaugsmas gyventi, mokytis, vystytis ir augti. Ir teigiamiems sutrikdymams, kurie pasiruošę išstumti visatą. #EvolutionOfTheBull #TheDisrupter #TheMana #NowLetsBreakOutTheTequila

“Therock” bendrinamas įrašas (@terock)

Kiek trunka menas? Pēriens trys sesijos ir 22 valandos su L.A. pagrindu tatuiruočių menininko Nikko Hurtado. Savo parašyme The Rock atskleidžia savo prasmę, paaiškindama, kaip kiekvienas smūgis yra tyčinis.

“Nuo įtrūkimų ir sunkios žalos kaulų, atstovaujančių gyvybei sunkių pamokų aš išmokau per metus. Kaip randus ir raukšles, aš taip dėkoju, kad “jie, nes jie uždirbo”, – rašė jis ir pridūrė: “prie ragų, nukreipta į viršų ar iš šono, bet nukreipta tiesiai į priekį, atstovaujanti nenutrūkstamai energijai ir pažangai “

Be to, “The Rock” cituoja “Mana” – Polinezijos kilmės žodį, kuris reiškia “jėgos” nuorodą į gamtos jėgas. “Šio vaizdo pagrindas ir inkaras yra akis. Atidžiai žiūrėkite ir pamatysite gyvenimą, energiją, jėga, ir jūs pajusite MANA (dvasios), – rašė jis. Akys sako istoriją apie teigiamą energingą energiją, visada pasirengusią įveikti visatą “.

SUSIJĘS: Kaip gerai žinote, kad garsenybių tatuiruotės?

Iš esmės visa jo žinia yra teigiama: “Džiaugsmas gyventi, mokytis, vystytis ir augti. Ir teigiamiems sutrikdymams, kurie pasiruošę įveikti visatą “.

Dabar tai liečia.