Robyn Lawley yra pirmasis pliuso dydžio modelis, skirtas sportiniams iliustruotoms maudymosi kostiumėlių versijoms

Kalbėkitės apie knygų modeliavimo koncertą. Robyn Lawley yra pirmasis pliuso dydžio modelis, kuris pasirodys Sportas Iliustruotas “Swimsuit Edition” ir ji atrodo nepaprasta puslapiuose. Lawley, modelis iš Australijos, kuris važiuoja kilimo ir tūpimo takais Milane ir pasirodė reklaminių kampanijų metu daugybei prekių ženklų, įskaitant “Lane Bryant”, “Mango” ir “H & M”, pasirodo naujoku žurnalo “2015” leidime, kuris parduodamas vasario 9 d..

SUSIJĘS: Atsivertimas! Visi išsigandę išsamūs duomenys iš praėjusių metų SI Swimsuit Edition viršelis

“Aš taip susijaudinęs, aš miršta, aš miršta!” Aussie grožis pasakojo Laikas jos skleisti SI. Nuotraukoje, kuri buvo nufilmuota Jackson Hole, Wyo., Lawley gundė priešais kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius. JAV dydžio 12 modelis, kuris sukuria savo paties pavadintą “maudymosi drabužių liniją”, dėvi “python” spausdintą bikini su oranžine apdaila.

SUSIJĘS: Robyn Lawley modeliai Violeta pagal Mango kreivės kolekciją

“Aš niekada nemaniau, kad taip atsitiks su manimi, taigi tai yra svarbus įvykis”, – tęsia ji. “Kai aš pradėjau savo karjerą prieš 10 metų, turėjau skaudžiai eiti į liejinius ir žmonės pažvelgė į tave ir sakydavo:” Ką čia pragare? “… Noriu būti ten, kur reguliariai dirba merginos, kurių dydis “

SUSIJĘS: atspėti, kas yra ant 2015 m. Viršelio Sportas Iliustruotas “Swimsuit Issue”