Rihanna tiesiog suteikė šį madingą kirpimą savo patvirtinimo antspaudą

Jūs pamačiau Rihaną dėvėti geltoną puošmeną ir blakstieną kūno aliejų tu išėjo ir nupirko tuos du tikslius “Fenty Beauty” produktus. Dabar dainininkė ketina įtikinti jus eiti į priekį ir gauti tai, kas vadinama “vasaros kirpimu”.

Šią savaitę “Instagram” atskleidžia “Alicia Keys” kampinį bobą, “RiRi” – tai naujausias šventė, kuri visas tris savaites nukirsta iš savo plaukų. Dainininkas atsiskleidė savo naują “Instagram Stories” išvaizdą, bet galbūt net nepastebėjote naujos šukuosenos iš pirmo žvilgsnio. Savo mėlynojo kačių akių akiniai nuo saulės ir jos “Candy Apple Red” liemenėlės iš “Savage x Fenty” linijos yra sunkiai ignoruojamos. 

Rihanna
badgalriri / Instagram.com

SUSIJĘS: Alicia Keys yra naujausias “Celebrity”, norintis gauti šį trumpą šukuoseną 

“Rihanna” pasirodymas ant bobo, atrodo, yra kūginis ir tekstūruotas prie galų su šonu nukreipta dalimi papildomo tūrio, ir ji yra trumpesnė nei išaugusi lobė, kurią paskutinį kartą dainininke matė “Louis Vuitton Menswear” mados šou Paryžiuje vasaros pradžia. 

VIDEO: Right Now: Rihanna savo naujojoje “Savage x Fenty” apatinio trikotažo linijoje

Atsižvelgiant į tai, kad Bob’as tiesiog patvirtino Rihannos antspaudą, visoje likusioje vasaros dalyje galite jį pamatyti visur, o taip, rudenį.