Rihanna sukūrė puikų raudoną lūpų dažą – ir jūs galite jį gauti dabar

Faktas: Rihanna tikrai žino ką nors ar dvi apie raudoną lūpų dažą.

Būti sąžininga, ji yra gerai išmananti visose makiažo kategorijose, kaip rodo visas “Fenty Beauty” diapazonas (dar nerandame tokio produkto, kuriuo mes nesame visiškai apsėstas), bet raudona lūpdažis yra jos parašo dalykas. Ši žvaigždė nešioja tokios parodos spalvą kaip “pro”, ir dabar ji ketina aptarnauti savo naują mėgstamą raudoną.

Nuo to laiko, kai Rihanna paskelbė “Fenty Beauty” naujausią “Instagram” pradžią šį mėnesį, mes skaičiuojame tas dienas, kol galiausiai galėtume gauti rankas ant vamzdžio.

#STUNNA LIP PAINT. NOV 23 @fentybeauty

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

“Stunna Lip Paint” yra itin prisotintas tamsiai raudonos spalvos korpusas, kuris yra pirmosios prekės ženklo skysčio lūpdažis. Skirtingai nuo daugelio skystų formulių, “RiRi” liemenės lūpomis ištraukiamos vienu būdu, nesudariusi sauso arba torto su dėvėjimu. Kampinis nugaros pėdos aplikatorius užtikrina tikslų matinio atspalvio naudojimą. Pirmiausia naudokite viršūnę, kad išdėstytumėte savo lūpas ir sektumėte kreivę, kad jas užpildytumėte. 

SUSIJĘS: Rihanna atskleidžia Inspiration Behind jos makiažo liniją

Tiesą sakant, Rihanna negalėjo net palaukti, kol pradėjo savo pirmąją skystą lūpų dažą, ir palaimino mus visus su savo pirmojo makiažo pamoka, kad jos sekėjai geriau pažvelgė į tai, kaip “Fenty Beauty” daro raudoną lūpų dažą. 

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color
Mandagumas
Fenty Beauty
24 dol

APSIPIRK DABAR

Dabar, pagaliau, yra diena, ir jūs galite pasiimti “Stunna Lip Paint” mėgintuvėlį “Sephora” arba “fentybeauty.com”. Tačiau mes rekomenduojame ne miegoti ant jo, nes tikimybė, kad ji ketina parduoti greitai, kaip ir likusios “Fenty” paleidimo. 

Kaip ir “Fenty Beauty” viso produktų katalogo, turtingas vermillion atspalvis buvo sukurtas taip, kad atrodytų apsvaiginantis nuo visų veido.