Rihanna sportuoja milžinišku žiedu savo vestuvių pirštui

Rihanna “Fenty” grožio linija ir artėjantis vaidybinis vaidmuo Vandenyno aštuoni reguliariai rengia antraštes, tačiau dainininkė netyčia įkvėpė žiniasklaidos dėmesį trečią kartą dėl kitos priežasties. Tą vakarą ji išėjo į eklektišką paltą ir didelę uolą savo vestuvinių žiedų pirštu.

Žvaigždė paliko Chriso roko šou Madisono aikštės sode pasižymi grafine apykakle, tamsiai mėlyna lūpda, ir auskarus, kurie buvo pakankamai dideli, kad būtų laikikliai, tačiau visas dėmesys buvo skiriamas kairės rankos pirštui.

Rihanna
247PAPS.TV / “Splash” naujienos

Rihanna dėvėjo didžiulį šampano spalvotą akmeninį žiedą, kuris spindėjo ant jo, ir papuošalai mums įdomu, ar dalykai su savo pranešta vaikinu tapo rimtesni nei kas suprato. Rihanna ir jos vaikinas Hassanas Jameelis pirmą kartą pastebėjo, kad birželio mėnesį jie tapo oficialiais, tačiau įsitraukimas aiškiai pakeitė jų santykius į visiškai naują lygį.

SUSIJĘS: “Rihanna” atsakymas paklaustas, kodėl “Fenty” grožis neakivaizduoja “Trans” modelius, kurie yra tokie galingi

Rihanna
247PAPS.TV/Splash naujienos

Dar nėra žodžio, ar šis žiedas simbolizuoja santykių pasikeitimą, ar jei tai tik pasakojimo mados kūrinys, bet kuriuo nors būdu Rihanna tikrai atrodo puikiai dėvi.