“Rihanna Sexy Slip” suknelė yra “After Party Look”, tinkanti princesei

Ką darai, kai praleidote naktį, pritvirtintą prie didžiulės “Giambattista Valli Haute Couture” chalato? Tuojau pat jį nuimkite.

Tiesiog kaip tvirtus liesus džinsus, jūs negalite laukti, kad mesti ant žemės ir atsisveikinti, Rihanna turėjo savo spindinčią mėlyną kilimo momentą Valerijonas pirmadienį Londone, o vėliau pakeitė kažką daug patogesnio. Rezultatai? Tobulumas.

Rihanna Silver Dress
Ricky Vigil M / Getty

Kaip ir kas nors iš mūsų, RiRi pateko į klubą (skaitykite po vakarėlio) Londone esančiame “St. Martins Lane Hotel” po jos didžiojo nakties ir susijaudinęs į seksualią sidabrinę Nili Lotan suknelę. Jos Sergio Rossi sandalai buvo elegantiški ir gražiai papildę vienviečiam vaizdui. Ji įtraukė į apyvartą padengtą grandininį dirželį “Prada” maišelį, čia yra “Prada” apvalkalas.

Niekada nepavyksta padaryti pareiškimo, ji taip pat davė mums savo kito projekto peržiūrą: pagrindinį grožio koncertą. “Instagram” įraše “RiRi” pažymėjo savo nuotrauką, kurioje dėvi raudoną lūpą ir atitinkamą įspūdingą akcentą (pažvelkite į tai GLOW!) su “@FentyBeauty”, prekės ženklu, kurią ji paslaptingai drebėjo su savo šūkiu “Naujoji kartos grožis”.

@fentybeauty #NewGenerationOfBeauty Coming … this fall!!!!

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

SUSIJĘS: Bella Hadid Bared Her Abs, važiuodamas N.Y.C..

Kitą kartą, kai norėsi atsisveikinti su mados, pasidžiaugti komfortu, pasitraukė mus, mergaitė.