Rihanna nuskubėjo deimantais, kad paleistų savo Chopard juvelyrikos liniją Kanuose

Rihanna buvo as ryškiausias deimantas Kanų kino festivalyje ketvirtadienio naktį. 29 metų “Meilė ant smegenų” dainininkė surengė vakarienę su “Chopard”, kad švęs savo bendradarbiavimą su Šveicarijos papuošalų prekės ženklu.

“Strapless”, juodos organzos “Ralph & Russo” suknele, pagal užsakymą Giuseppe Zanotti batai ir “Roger Vivier” sankabos, “RiRi” buvo laikmečio stiliaus, skirto žvaigždžių įvykiui, paveikslas. Nuo savo ausų iki pirštų galų bloga gal buvo atsargiai dėvėti pakankamai Chopard bling, kad ją vairuotum Vandenyno aštuoni simbolis į įsiutimas.

TK
Pascal Le Segretain / Getty

Pranešama, kad “Grammy” nugalėtojas puikiai tikisi bendradarbiauti su žymiu Šveicarijos prekės ženklu, jo įkvėpimas yra jo šaknų šaknys, o jo bruožai virsta savo gimtojo Barbadoso sodais ir įdomiais spalvotųjų spalvų iškarnais iš “Carnival”.

“Aš visada buvau įsimylėjęs Chopardo išskirtiniais juvelyriniais dirbiniais, todėl iš tikrųjų kurti kolekcijas su jais vis dar negaliu patikėti”, – sakė Rihanna savo kolekcijos oficialiame spaudos pranešime. “Tai buvo tikrai neįtikėtinas procesas, ir aš sužinojau tiek daug! Negaliu laukti, kol visi jį pamatytų”.

“” Rihanna ir aš glaudžiai bendradarbiaudavome su kolekcijomis, todėl galite jausti savo neaptrauktą energiją, stiprią kūrybiškumą ir būdingą dizaino jausmą kiekviename kūrinyje “, – prekės ženklo pirmininkas ir kūrybinis direktorius Caroline Scheufele praeitą mėnesį pareiškė. “Su savo unikaliu stiliumi ji permąsto, kaip žmonės mato ir dėvi papuošalus”.

# Cannes2017

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

SUSIJĘ: Rihanna bendradarbiauja su “Chopard” dėl naujosios juvelyrikos kolekcijos

“Rihanna” devynių dalių “Chopard” kolekcija pradedama nuo 1460 dolerių ir bus galima įsigyti birželio mėn.