“Rihanna” žiūri “Sexy Valerian” vaidmenį “Instagram”

Pasaulis, susitikite su Bubble.

Rihanna atnešė iš arklio persikeliančio užsieniečio Valerijui ir Tūkstančių planetų miestui sekmadienį, kai ji pasiūlė gerbėjams užkulisiuose pažvelgti į jai paslaptingai seksualų personažą.

“Aš negaliu patikėti, kad jau yra tas laikas! JUVAS yra čia ir tai reiškia, kad #VALERIAN yra per daug !!!!” Barbados grožis užfiksavo klipą, kuriame yra fragmentai, kuriuose kalbama apie režisierių Lucą Bessoną, burleskines šokes, o patys kadrai su judesio užfiksavimo kostiumu.

Ji tęsė: “Mano pirmas kartas dirbdamas su filmo piktograma @ lucbesson! Taigi, dėkingas ir aš negaliu laukti, kol y’all #MeetBUBBLE.”

Į klipą, RiRi, kuris neseniai atvėrė savo “Oskaro” siekius, paaiškino, kaip ji įsitraukė į filmą, kai Bessonas.

“Lucas pasitraukė su savo vadovu ir aš, ir aš mačiau, kiek jis rūpinosi šiuo projektu. Visi, kurie mėgsta filmą, yra Luc’o Bessono kūrinio gerbėjas”, – sakė ji. “Jis sukūrė šį neįtikėtiną pasaulį. Aš taip laimingas, kad turėčiau šią patirtį”.

Tada mes pamatysime “Wild Thoughts” (“Laukinės minties”) dainuojančią dainą, apimančią nuostabų dailininką į daugybę nuostabių grožio išvaizdų, įskaitant blondinę peruką ir dėmėlius juodus bobus.

Aš negaliu patikėti, kad jau tą laiką !!! JULYJAS yra čia ir tai reiškia, kad #VALERIAN yra per daug !!!! Mano pirmas kartas dirbdamas su filmo piktograma @ lucbesson! Taigi, dėkingas ir negaliu laukti, kol y’all #MeetBUBBLE @ valerianmovie hitai teatruose liepos 21 d. ぬ�� ��

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

SUSIJĘS: Rihanna nori laimėti Oskarą

Galite oficialiai susitikti su “Bubble”, kai Valerijonas Liepos 21 d. eina į teatrus.