Rihanna apsirengusi “Baggiest Corseted Outfit Imaginable”

Sunku rasti akimirką, kai Rihanna ką tik buvo išmesta į vidinį ansamblį ir pateko į miestą, todėl, kai atsitiktinai atrodė Niujorke, ji nenuostabu, kad taip pat padarė stiliaus teiginį.

Suteikus madingą kraštą į kasdienį penktadienį, iš savo buto pasitraukė dainuojanti strėlė, siūbavusi maištingą karinio jūrų laivyno kelnių komplektą, suporuotą su negabaritiniu, tamsiuoju tvoros viršumi, kaip ir korsetas. Ji išlaikė savo batus paprastus, sportinius baltos platformos treniruoklius, kurie išsamiai išdėstė savo striukę, pasidarė ilgais rankovėmis, dėmesio, kurį ji nusipelnė.

Be švelnios plaušinės spalvos ir kortiškos juosmens, viršuje taip pat yra drabužių dangtelis ir pūkuotos tamsios rankogalių, kurios be galo suderinamos su jos kelnių atspalviu. Bet ji neužstojo ten. Rihanna pakėlė išvaizdą su futuristiniais juodais atspalviais ir net pridūrė glamo elementą su dviguba verpimo karoliai ir lazdomis auskarai.

Rihanna
Gotham / GC vaizdai

Kai kalbama apie gatvės stilių, Rihanna buvo dažnas neproporcingos tendencijos vartotojas vėlai. “Fenty Beauty Mogul” išėjo iš visko nuo rausvojo džinsinio suknelejo iki maišytuosios tiesios kojos džinsų ir raištos, apkarpytos viršūnės. Ji ne tik nagus kiekvieną kartą, bet ir kibirkščių tendencijas, suteikiant naujausius išvaizdus žaismingų posūkių ir mados kraštų savo.