Rihanna žalia su naujausiais Fenty x Puma Drop!

Rihanna negali nieko blogo, iš tikrųjų, ir mes iš esmės sekti savo “Fenty x Puma” aukos kaip paparaci ne mados šou. Šiandien RiRi pertrauka nuo “Instagram” grožio prekės ženklų tezers (negalima laukti to) ir pasidalinti vaizdais iš savo naujausio “Fenty x Puma” kolekcijos lašo, parduotuvėse dabar, ir mes esame malonūs. 

Labai žalia aukšto lygio treneris yra naujausio populiariausio stiliaus išvaizda ir spalva. Atsižvelgiant į atspalvį ir poziciją, esančią šalia šios baltos rožės, “BadGal” taip pat pateikia ekologinį pareiškimą? Mes būsime pasiruošę daugiau ir tikrai patekti į Puma svetainę, kad galėtumėme pasinaudoti šiomis įspūdingomis žaliosios knygos sportbačiais. 

#FENTYXPUMA naujas atrodo dabar. Gaukite “THETRAINER” naują išvaizdą ir spalvą !!!! Dabar galima įsigyti internetu Puma.com ir pasirinkti parduotuves.

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

VIDEO: Rihanna pavogė šou NBA finalo žaidime

 

Rihanna tikrai buvo užimta vėlai. Kaip mes jau minėjome, ji tarpusavyje su savo gatvės stiliumi ir raudonomis kilimėlių pojūtimis skelbia daug įspūdžių apie savo būsimą grožio prekės ženklą, kurį ketinama paleisti šį rudenį. 

Jūs pasiruošę? @fentybeauty naujos kartos grožis … ateina šis FALL!

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

nueik į FENTYBEAUTY.com ir atsiųskite man savo el. pašto adresą, kad galėtumėte prisijungti prie @fentybeauty šeimos!!

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

SUSIJĘS: Rihanna tiesiog oficialiai teased Fenty grožis

Čia taip pat galima pamatyti žalią grožio kolekciją!