Riebalai: “Live Star” Vanessa Hudgens padėkojo gerbėjams su emocine žinia po jos tėvo mirties

Vanessa Hudgens tėvas mirė šeštadienio naktį po ilgos kovos su vėžiu, o žvaigždė pristatyti nepamirštamą efektyvumą jo garbei sekmadienį Riebalai: gyvi. Hudgens grojo Rizzo į sarkastiškas lyderis Pink Ponios ir pilamas savo širdį ir sielą į savo skaudi solo “Yra blogiau galėjau Do.”

Palaikymas užtvindė iš garsenybių ir gerbėjų, giriasi aktorė našumą ir jos stiprumą Aptarus su tokia asmenine tragedija. Pirmadienį naktį Hudgensas pasirodė socialinėje žiniasklaidoje, padėkodamas visiems už meilę ir paramą.

Aš negaliu patikėti, kad @gogrease yra daugiau! Grand atidarymas ir didžioji uždarymas. Dėkoju visiems, kurie praeitą vakarą stebėjo ir palaikė mane. “Doing #greaselive” buvo viena iš neįtikėtiniausių patirties, ir aš taip džiaugiuosi, kad jūs, vaikinai, patiko tiek, kiek aš padariau. Iki kito karto Rizz … ❤️ #pinkladyforlife

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) paskelbta nuotrauka

“Dėkoju visiems, kurie praeitą vakarą stebėjo ir palaikė mane. Daro #greaselive buvo vienas iš labiausiai neįtikėtinų patirtimi ir aš taip džiaugiuosi, vaikinai patiko tai, kiek aš padariau. Kitą kartą Rizz … “ji parašė.

SUSIJĘS: 7 labiausiai nepamirštamų akimirkų iš Riebalai: gyvi

Šou parodė pagarbą Hudgenso vėlai tėvui po paskutinės scenos: “Garbingoje Grego Hudgenso atmintyje. 1950 m. Birželio 22 d. – 2016 m. Sausio 30 d.”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 26