Receptai, dekoro ir “pasidaryk pats”, kad galėtumėte mesti “Final Mad Men” finalinę partiją

Kaip mes šalia paskutinio epizodo Mad Men, sunku ginčyti šią paprastą ir neginčytiną tiesą: šalis yra tvarkinga. Pakvieskite savo draugus ankstyvo ankstyvos vakarienės metu (finalinis vakaras sekmadienį, 10 val. ET, AMC), ir wow juos su savo partijos mesti meistriškumą. Retro kulinarine kelione prasideda lengva pasididžiavimas jūsų bare, po to vyksta klasikinis kokteilis, o tada pasinerta į Valdorfo salotos, kepsnys Diane ir, galiausiai, “Keptas Aliaskos” desertas iš šventinė virtuvė super chef Alfred Portale iš N.Y.C. garsaus “Gotham Bar” ir “Grill”. (Iš tikrųjų šiuo metu restoranas dirba šie pati patiekalai, skirti švęsti paskutiniame sezono parodoje.)

“Šis meniu jaučiasi taip klasikinis Niujorkas man”, – sako “Portale”. “Aš daug laiko praleido ieškant būdų pritaikyti sąvokas ir padaryti jas geriau pritaikyti šiuolaikinei gomurai. Vienas iš tokių būdų buvo švelninti tradiciškai turtingus ir sunkius patiekalus. “(Tuo metu, kai tradicinės Valdorfo salotos gaminamos naudojant majonezą, Portale pasirinko jogurto pagrindą).

Pasiruošę šiek tiek nostalgijos? 

FOTO: Jonas Hammas per metus

“Martini” alyvuogių balionas “DIY”

Piktas Men DIY Martini Bar lead
Studio DIY

Jokių teminių vakarėlis nėra baigtas be kažkokios “pasidaryk pats” meilės, išmestos mišinyje. Įveskite šį žavingą alyvmedžio balionėlį “DIY”, kad pritvirtintumėte prie savo krepšelio.

Klasikinis džinsinis kokteilis 

040315-mad-men-kokteilis-embed-2.jpg
Courtesy King Cole Bar

Kai tai bus padaryta, atsukite ir atsipalaiduokite Mad Men-įkvėptas “Old King Cole” kokteilis, kuris yra “St Regis” viešbučio karaliaus Cole baro, esančio už “Time & Life” pastato kampo, kuriame yra “Sterling Cooper Draper Price”, kampelis (žinoma, žinoma).

Valdorfo salotos

Valdorfas Salad
Mandagumas

Pirmame kurse pasiūlykite svečiams “Portale” pasiimti “Waldorf saladą” ir pasimėgauti garsiu “Waldorf-Astoria” Niujorko viešbučiu, kur “Conrad Hilton” trečiajame sezone pasiūlė patiekalą atsiųsti Donui verslo susitikime.

Steak Diane

Piktas Men steak
Mandagumas

Jūsų pagrindiniam patiekalui nukreipkite savo vidinį Betty namų šeimininką su “Portale” apšviesta Steak Diane.

SUSIJĘS: sausio Jonesas apie tai, kaip ji išlieka Betty Draper

Kepta Aliaska

kepta Alaska - mad men
Mandagumas

Neišdirbus valgio be desertų, “Portalės” “Kepta Aliaska” yra tokia graži kaip skanus.

Vidurio amžiaus dekoras

Piktas Men Table Setting - Lead
Michaelas Yarishas / AMC

Galiausiai tik todėl, kad šį sekmadienį pasibaigs Mad Men nereiškia, kad turi būti “60s stiliaus” įtraukimo į jūsų kasdienį gyvenimą pabaiga. Šlovės pasirodymo serialo finale mes sugriovėime keletą šimtmečio įkvėptų daiktų, kurie taps jūsų namuose vientisai. Kas yra geresnis būdas nusiųsti tokį madingą šou nei apsipirkti?

NUOTRAUKOS: “Mad Men” 40 geriausių looks kada nors