Rebel Wilson reaguoja į teiginius, kad ji buvo riebi shamed Vogue Australia Cover

Rebel Wilson neseniai pridėjo įdomų naują kreditą savo CV: Vogue mergina ant viršelio. Tačiau internetas, kuris yra juodoji negatyvumo skylė, kad jis greitai, rasdavo būdą lietui dėl savo parado.

The Pitch Perfect žvaigždė debiutavo ją Vogue Australija antradienį padengs “Twitter” širdyje širdinga šypsena: “Aš niekada nebūčiau minėjęs, kad šis elementas bus įtrauktas į mano gyvenimą:” Vogue Covergirl “. Tai buvo tokia nuostabi patirtis, ačiū Vogue Australija ir visiems dizaineriams ir stilistai, kurie dirbo šia šaudyti! “

Ventiliatoriai greitai paėmė pastabas, kad paskambintų žurnalui, kad lusdos aktorė žemyn glamorous vaizdai.

O gerai, kad mados žurnalas nėra labai madingas, kad jų fotografavimas būtų atremtas, – mes jau matėme anksčiau, LOT, bet šiuo atveju tai nereikalinga. Sukilėlė pati atsakė kritiniams gerbėjams, paaiškindama, kad nėra jokios blogos nuotraukos, patikrinkite įplaukas:

SUSIJĘS: Gigi Hadid atsako į Vogue Italia Blackface ginčai

2018 m G'Day USA Black Tie Gala
Johnas Sciulli / “Getty Images”

Atsižvelgiant į tai, kad šį kartą praėjusiais metais “Wilson” pateikė “Bauer Media” teismui už kaltinimus viešais šmeižtu (ir laimėjo, proto), mes sakytume, kad tai yra 100% netinkamas laikas, kai prasideda gandai apie sukilėlius.

Haters, atgal!