Rachelė McAdamsas puola savo tonuotus kojelius Comic-Con

Rachelė McAdamsas buvo galutinis laimikis vakar, kai ji sumušė savo daiktus į tinklinės portreto suknelę “Comic-Con” San Diego mieste. Aktorė prisijungė prie kitų kolektyvų Benedikto Cumberbatcho, Tildos Swintono, Chiwetel Ejioforo ir Benedikto Wongo, siekdama paskatinti artėjančią “Marvel superhero flick” Doctor Strange ir aptarti filmą su savo gerbėjais.

“McAdams” aplankė šį įvykį gudriame numeryje, kuris pagamino pilną tinklelį ir geometrinį spalvų blokavimą subtiliuose tamsiai žaliame, mėlynai ir smėlio spalvose, akcentuojant apelsinų detales. Nors ilgai dėvėti varpeliai ir pakelti iki kaklo, moteriškos kilpelės išsiskyrė šlaunies viduryje, pabrėždamos 37 metų amžiaus tamsias kojas.

The Spotlight žvaigždė suporavo savo linksmą išvaizdą su atitinkamais tamsiai žaliais aštraisiais siurbliais ir pritaikyta sidabringiems žiedams, kurie atkreipė dėmesį į savo tamsų manikiūrą. Šviesos grožio banguoti spyneliai buvo padalyti šone ir tiesiog nugriebti pečius. Tamsus atvaizdas buvo apšviesta aktorės rožine lūpa ir šviesia šypsena, kai ji paėmė sceną.

SUSIJĘ: Rachelės McAdamso “Top 5 Red Carpet Looks”

VIDEO: Geriausi Rachel McAdams grožio akimirkos

McAdamsas vaidina naktinę slaugytoją Kristiną Palmeriną kartu su Cumberbatchu kaip pats daktaras ir Swinton, kaip senovės. Doctor Strange Numatoma, kad teatras pateks šį lapkritį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − 29 =