Rachelė McAdamsas išleidžia seksualų figūrą skulptūroje “Atelier Versace” suknelei “Doctor Strange” premjera

Rachelė McAdamsas savo naują filmą “Los Angeles” premjera atneša nuostabią naują prasmę, skirtą stačiausiam raudonojo kilimo padažu, Doctor Strange.

Ketvirtadienio vakarą aktorė sustiprino savo vyresnioji ponia statusą, padarius dramatišką įėjimą į dulkintą rožių “Atelier Versace” suknelę iš mados namo 2016 m. Rudens kolekcijos. Vienu metu beviltiška skulptūra sukoncentruota ir atkreipė dėmesį į žvaigždės tonuotą figūrą su dideliu varčia, kuri žiedo per juosmenį ir liemenį, ir pasibaigė didelėje priekinėje rankoje su orchidėjų violetiniu šilu. Drąsus šlaunies aukštas plyšys pridėjo spalvingas apdaila figūrai glostantis ansamblis.

Svaiginantis 37-erių metų vyras, kuris žiūri į priešingą meilę, linkęs Benedikto Cumberbatchi labai laukiame “Marvel” filme, padidino savo mažą kilmę su paprastais, šviesiai pilkaus užlietų platformų siurbliais ir pridūrė H. Sterno juvelyrinius dirbinius – rožinės rožinės lūpdaitės violetinės spalvos dūminė akis ir seksualios įtemptos bangos, kad užbaigtų savo raudoną kilimėlį greta.

SUSIJĘ: Michelle’o Obamos galutinė valstybinė vakarienė ragina Rose Gold Atelier Versace

VIDEO: Rachel McAdams “Top 5 Red Carpet Looks”

Doctor Strange hitai teatruose lapkričio 4 d.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 23