Žr. Visus produktus iš Ellie Goulding MAC kolekcijos

Grįžęs birželio mėnesį, “MAC” pranešė, kad ketina prisijungti prie jėgų su Ellie Goulding, kad sukurtų makiažo kolekciją, skirtą nulemti naujus metus, kurie atrodė taip toli, tuo metu. Pasibaigus mėnesiui nuo oficialaus paleidimo datos, grožio prekės ženklas atskleidė viso produktų asortimento vaizdus šiandien, o mes žvilganiame žvilganiame spalvingais atspalviais ir apmušalais.

“Goulding” kolekcijoje yra 14 spalvų gaminių, dviejų atskirų ir pusiau juostinių variantų, ir trys šepetėliai, kurių kaina yra nuo 17 iki 44 dolerių. Mes esame apsėstas minkštais neutraliais lūpų dažais ir blizgesiais, tačiau išskirtiniais elementais yra žvaigždės “Halcyon Days” ir “Halcyon Nights” paletės, kurios pakraunamos su keturiais šešėliais ir kremo ženklintuvu, kad būtų lengviau pasiekti “Goulding” šviečiančią šviesą.

Slinkite žemyn, kad galėtumėte susipažinti su visais produktais ir rasti “Ellie Goulding for MAC” parduotuvėse ir internetu sausio mėn. Maccosmetics.com..

SUSIJĘS: “MAC” ir “Ellie Goulding” komanda už visiškai nuostabią kolekciją

Ellie Goulding - 1
Mandagumas

 

“Halcyon Days” ir “Halcyon Nights Palettes”; $ 44 už kiekvieną.

Ellie Goulding - 2
Mandagumas

Fluidline “Blacktrack”, “Haute & Naughty” tušas ir “Veluxe Brow” pieštukas; $ 17, $ 22 už kiekvieną ir $ 21.

SUSIJĘS: pirmasis MAC produktas Mariah Carey kada nors pirko, ir ką jis norėjo sukurti savo lūpdažį

Ellie Goulding - 3
Mandagumas

Blakstienos # 20 ir # 30; $ 18 kiekviena.

Ellie Goulding - 4
Mandagumas

Lūpų dažai tik tavo ir be tavęs, sprogstamasis pliušinis stiklas ir “Patentpolish” lūpų pieštukai nešioti ir atsipalaiduoti; $ 18 už kiekvieną ir $ 21 už kiekvieną.

SUSIJĘS: Dita Von Teese pagaliau gauna savo MAC lūpdaukį

Ellie Goulding - 5
Mandagumas

Šepečiai # 209, # 129 ir # 217; $ 21, $ 36 ir $ 26.