Žr. “Kas sukūrė TIME” 2017 m. 100 labiausiai įtakingų žmonių sąrašą

Būtent tas metų laikas vėl! The LAIKAS 100 buvo paskelbta 2017 m., Ir mes negalėjome būti labiau susijaudinęs dėl skirtingų apdovanojimų. Kiekvienais metais, LAIKAS žurnalas išleidžia savo 100 įtakingiausių žmonių visame pasaulyje sąrašą, peržengdamas politikos, meno, sporto ir dar daugiau spektrą. Šių metų tema, pagal LAIKASVyriausiasis redaktorius Nancy Gibbs “tiria pasiekimų ir garsenybių susikirtimą”, kuriame dalyvauja visi aktorius Ryan Reynolds, “Amazon” įkūrėjas Jeffas Bezos, Gucci vizionierius Alessandro Michele, popiežius Francisas (pakartotinis titulo savininkas!).. 

Pramogų erdvėje Emma Stone, Ed Sheeran, Alicia Keys, Sarah Paulson ir John Legend buvo vieni iš pavadinimų, kurių žvaigždės, pavyzdžiui, Demi Lovato, pabrėžė už savo darbą, pabrėždamos psichinės sveikatos problemą.. 

VIDEO: 5 populiariausi filmai

 

Kaip ir praeityje, LAIKAS Buvo išnaudotos 100 absolventų, kad prisidėtų prie šio klausimo. Singer Bendra rašo apie “Chance”, “Rapper”; Tina Fey dovanoja Donaldą Gloverį; Meryl Streep į Viola Davis; ir Sheryl Sandberg į Melinda vartai. 

SUSIJĘ: “Viola Davis” galingas keliones nuo itin skurdo iki “Oskaro aukso”

2017 m. Bus pristatyti penki portretai, kuriuos galima rasti žemiau:

TK
LAIKAS

TK
LAIKAS

TK
LAIKAS

TK
LAIKAS

tk
LAIKAS

TK
LAIKAS

Vadovaudamiesi time.com, rasite visą įmanomų asmenų sąrašą.