Žr. “Gimtadienio mergaitė Julianne Moore”, “Tada ir dabar”

Julianne Moore šiandien pasirodo 55 ir, jei paprašysi mums, ji niekada neatrodė geresnės. Neseniai ji buvo matoma ir apie savo naujausią filmą, “Hunger Games” – “Mocking Jay” – 2 dalis, kuris teatras pasiekė lapkričio mėnesį. Pasirodęs visiškai nesenstantis, Moore atvyko į raudoną kilimėlį, atrodantį lygiai taip pat šviežiai susidaręs ir pasakiškas, kaip ir ankstyvaisiais metais, kai pradėjo veikti aktorė. Priemonės jums, Julianne!

Nepaisant mūsų įtarimų, Moore iš tikrųjų neatsirado jaunimo fontano, arba bent jau mes nemanome, kad ji padarė! Vietoj to, jei mes turėjome pagalvoti apie Moore’o paslaptį, kad liktų tokia tiesiog spinduliuojanti, tai sakytume, kad tai susiję su jos aktyvaus gyvenimo būdo, milžiniško profesinio pasisekimo ir visada būdingu savo stiliaus stiliumi.

Šiandien aktorė, kuri grojo daugybės filmų metu ir gracingas Stiliuje kelis kartus, turi daug švęsti. Ji ne tik laimėjo tiek “Oskarą”, tiek auksinį “globą” 2015 m., Kad galėtų pasirodyti kaip moteris su ankstyvuoju Alzheimerio liga Vis dar Alice, bet jos naujausias filmas, “Hunger Games” – “Mocking Jay” – 2 dalis, jau išaugo milijonai kasų dolerių.

SUSIJĘS: 6 grožio produktai Julianne Moore negali gyventi be

Garbę Moore’o gimtadienį ir įspūdingą karjerą, kurioje ji įrodė savo neįtikėtiną veikiančią gebėjimą, vėl ir vėl, pažvelk į amžinos žvaigždės grožį, kurį per daugelį metų žiūri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − = 59