Žr. 3 Hot Hemsworth brothers uždaro raudoną kilimėlį

Tie, kurie sakė, kad trys žmonės minia, tuo pačiu metu tikriausiai niekada nepastebėjo visų gražių Hemswortho brolių. Pirmadienio premjera Chriso Hemswortho naujausiame filme, Atostogos, pamatė papildomą akių saldainių dozę Thoras Jaunesniojo ir vyresnio amžiaus žvaigždžių jaunuoliai: Liamas, 25 metai, ir Lukas, 33 metų.

Abu vyresnieji broliai abu atnešė savo gražias moteris ir vilkėjo mėlynus atspalvius L.A. įvykiui. Krisis, 31 metų, pasirinko karališką mėlyną kostiumą, o Lukui buvo lengvesni atspalvio mygtuko priekinė marškinėlis, ir jie atrodė vienodai dapper su savo marškiniais, atsitiktinai atsikabinti prie kaklo. Tuo tarpu krūtinės kūdikis, Liamas, išsiskyrė klasikiniu juodai baltu ansambliu.

Naujame “Flick”, kuris trečiadienį žiūri į teatrą, Chris pertrauka nuo savo plaktuko kūrybingumo simbolio vaizduoja linksmą, gražiai atrodantį tvirtinantį asmenį. Ir vidurinis vaikas nėra vienintelis, kuris šypsosi mūsų veidą. Anksčiau šiais metais, visas trio turėjo mums juoktis per monologas Šeštadienio vakaras gyvai– kitas pagrindinis įrodymas, kuris, atrodo, rodo, kad ausų broliai yra ribinis tobulumas. Artimiausioje ateityje tikimės pamatyti daug daugiau talentingų trio bendrų galių.

NUOTRAUKOS: Chrisas Hemsworthas keičiasi

SUSIJĘ VIDEO: Susipažink su mūsų stiliaus žmogumi Ansel Elgort