Priyanka Chopra ir Nickas Jonas pranešė, kad lankėsi Meghan Markle ir princas Harry Anglijoje

Kartais realus gyvenimas yra svetimas (ir šaltesnis) nei fantastikos.

Labai žinomi žmonės Priyanka Chopra ir Nickas Jonas, kaip pranešė, praleido dienas, kol vyksta jų sūkurys, Quantico artimojo draugo žvaigždė ir naujausias Britanijos karališkosios šeimos narys Meghan Markle ir jos dviejų mėnesių vyras, princas Harry.

Nors apie vizitą yra mažai žinoma, garsėja, kad Holivudo poros praleido laiką su Hercoge ir Sasekso hercogiene (vienas iš jų) savo Oksfordšyro, Anglijos namų (-ų).

Akivaizdu, kad viskas vyko gerai, nes kelionė paskatino Chopra ir Jono įsitraukimą, tačiau mes negalime padėti tiksliai sužinoti, kas nutiko jų A sąrašo dvigubai datai.

Nikas Jonas Priyanka Chopra Prince Harry Meghan Markle
Getty Images

Kadangi mažai tikėtina, kad mes kada nors iš tiesų žinotume, kas sumažėjo, mes sukūrėme keletą (neįtikėtinai galbūt nors visiškai nepagrįstų) mūsų pačių teorijų.

1) Meghan ir Harry pasmerkė savo mėgstamiausiu “Jonas Brothers Song”

Meghanas buvo skirtas “Burnin Up”, o princas Harryas tapo velnio advokatu ir išėjo stipriu Niko solo karjerai. Tada jis dešimt minučių nuėjo giedoti “Bacon” chorą, kol Meganas grasino pasakoti karalienei.

2) Nikas ir Priyanka buvo visi “Kur yra” N-Out “?

Meganas pasidalino tuo, kad ji taip pat praleido “L.A.” tašką, todėl Harry išplėtė savo “Rolodex” ir gavo telefoną apie tai, kaip grandinę įnešti į U.K. Laikykitės akies į “Oznorschyro” “In-N-Out” 2019 m. Pavasarį.

“Burgers” ir “Chanel” … mano mėgstamiausia kombinacija su mano mėgstamomis mergaitėmis. @ anjula_acharia @mubinarattonsey @ chanelofficial

Pastaba, kuria dalijasi Priyanka Chopra (@priyankachopra)

3) “Foursome” siaubo dėl “Cancellation” Quantico

Jie sutiko, kad sezonas 1 buvo geriausias ir nustebintas, kai jie galėtų žiūrėti visą “Netflix” seriją. Haris vis dar dirba savo kelią Breaking Bad, nors, taigi jam reikia sek.

SUSIJĘS: Megano Markelio tėtis atėjo už princesę Dianą 9 valandų interviu

4) Meghanas paklausė Priyanka: “Ką manote, kad norėtumėte dėvėti kelnes, kai tik norite?”

Pastaba: Meganas davė ne taip smulkų žvilgsnį į savo vyro kryptį, uždėdamas klausimą. 

5) Jie pradėjo naudoti “Plotlines” for Baywatch 2

Meghanas galvoja, kad galbūt jos tėvas galėtų būti naujas piktadarys, tačiau Haris teigė, kad franšizė niekada neturėjo įstoti į XXI a..

Ar ne jaustis kaip tu ten?