Prisiminti Holivudo legendą Lauren Bacall apie jos gimtadienį

Šiandien legendinė aktorė Laurenas Bacallas sukūrė 92 metus, nors sunku patikėti, kad praėjus dvejiems metams nuo jos mirties 89 metų amžiaus 2014 m. Rugpjūtį, jos atmintyje gyvena, nes, kaip sakoma, legenda niekada miršta.

Bacall pradėjo savo karjerą kaip pavyzdį, žinodamas savo įmantrią asmenybę, švelnų balsą ir gerą išvaizdą, po to, kai 1944 m. Filme pasirodė debiutas, jis pradėjo vaidinti dešimtis žymių vaidmenų., Turėti ir ne. Pripažįstant ilgą ir klestinčią veikimo karjerą, garsi aktorė 2009 m. Gavo kino meno ir mokslo akademijos akademijos apdovanojimą.

SUSIJĘS: prisimindama Laureną Bacallą per pirmąsias jos pasibaigimo metines

Bacall taip pat buvo glaudžiai susijęs su jos dažnumu ir galingu realiuoju vyru Humphrey Bogart. Pora startavo keturiuose filmuose kartu tarp 1944 ir 1948 metų – jų romantika žydi ir į ekraną, ir už jos ribų. 1945 m. Poros vedė ir liko kartu, kol Bogart mirė 1957 m. 

Garbei Bacallo gyvenimo, palikimo ir neįtikėtinos karjeros veiklai šiandien mes šloviname Holivudo piktogramą, kuri mums visus išmokė, kad, kai mes norime šiek tiek dėmesio, tik švilpukai:

FOTO: Audrey Hepburn: Ikona parodos portretai

Tikrai žinoma.