Prisiminti Dane Cook? Jis sugrįžęs su patarimais susipažinti 19 metų amžiaus, kai esate jūsų 40 metų amžiaus

“Standing Comic” “Dane Cook” pradėjo šlovę 2000-ųjų pradžioje, įkvėpdamas antraštes “Ar Dane Cook tikrai juokingas?” Ir užsidirbti savo viduriniosios mokyklos draugų (ir jo gerbėjų) meilę. “Dane Cook” yra toks karštas! “Jis taip pat pelnė pagrindinius vaidmenis kino filmuose Mano geriausio draugo mergaitė, mėnesio darbuotojas, ir Sėkmės Čuckas. Ir nors nuo to laiko jis reguliariai dirbo, mes apie jį negirdėjome … iki šiol.

Kuka grįžta į zeitgeistą ne dėl specialios naujos komedijos ar skandalo (2018 m. – skandalo metai, ne?), O jo meilės gyvenimas. Juokingas vyras, 46 metų, per 19 metų susipažino su 19 metų dainininke, vardu Kelsi Taylor, o žmonės leido tai nuslysti po radaro (tai negaliu pasakyti ir už jus, Seanas Penas), jis buvo grąžintas mūsų kolektyviniam sąmoningumui dėka Kuko naujausia Instagram istorija.

Mano vyras mano pusėje + geras maistas viduje. #bothyummy

Kelsi Taylor’o (@itskelsitaylor) bendrai paskelbta žinia

Ką ji pasakė! #Repost @itskelsitaylor · · · Aš subalansuosiu savo telefoną ant medžio šakos, kol mes subalansuosime žurnalą, ir tai buvo rezultatas! Du maži meilės paukščiai miško viduryje. ����

Dane Kuko (@danecook) bendrinta tema

Ačiū @Pillsbury už dovanų dovaną @itskelsitaylor & I su jūsų “Creamy Supreme Vanilla Frosting”. Tai skanus ir labai drėkinamasis!

Dane Kuko (@danecook) bendrinta tema

Pagal Žmonės, Cook dalyvavo trumpoje Q & A sesijoje šią savaitę ir kreipėsi į milžinišką dramblys kambaryje: jo ir Taylor amžiaus atotrūkis. Ventiliatorius paklausė: “Koks patarimas jums tinka tarpusavio santykiams tarp amžiaus?”, Į kurį jis atsakė: “Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra planuoti, kad jūsų mirtis bus šiek tiek toli”. Ponios ir ponai, Dane Cook.

Iš trumpo seanso pasekėjai sužinojo, kad pora susitiko žaidimo naktį, kai jis buvo “savo vietoje” po to, kai jie buvo “draugai” (be jokio žodžio apie tai, kiek toli “, o” eina “) ir jie galų gale sumažėjo įsimylėjes. Laimei, “Cook”, “Taylor” šeima yra “A-OK” su jais kartu (“Aš myliu savo šeimą, ir mes esame gana arti, vakarienes ir pakabinti”), ir jis taip pat pritaria.

SUSIJĘS: Ar Cara Delevingne ir Ashley Benson vasaros karščiausias poros?

Ką jis mato? Jis sako, kad yra “protingas, malonus, kūrybingas, ištikimas ir sąžiningas”. Sweet. 

ši meilės rūšis ❤️�� thx į @ericblackmon už ��

Kelsi Taylor’o (@itskelsitaylor) bendrai paskelbta žinia

mėlyni marškiniai, mėlynas dangus, + puikūs nuotykiai ���� #love

Kelsi Taylor’o (@itskelsitaylor) bendrai paskelbta žinia

Taylor reguliariai dalinasi savo “Instagram” atnaujinimais apie savo romantika, todėl … geriausiu atveju, vaikinai!