Prisimink jo vardą: susipažink su dizaineriu Michael Costello, “Behind Beyoncé” “Gorgeous Grammy Gown”

Beyoncé Sekmadienio nakties “Grammy” apdovanojimuose galbūt negalėjo pasukti galvų ant raudono kilimo, bet tai tik dėl to, kad ji to nepadarė iš tikrųjų eik tai žemyn. Tačiau visos akys buvo priklijuota prie žvaigždės, o antroji ji pasiėmė sėdynes viduje šou nuostabioje balta suknele. Už labiausiai kalbėjęs apie vakaro išvaizdą dizaineris? 31 metų dizaineris ir L.A. Projekto kilimo ir tūpimo takas Alus Michael Costello. Kaip karalienė B galiausiai dėvėjo savo plaukiojantį dizainą muzikos didžiausio nakties metu? Iš “Diddy”, kuri pradėjo visa tai, paslėpta “Costello” dizaino studijoje, kurioje išėjo suknelė, paslėpta suknelė. Jis davė mums visą švelnų šio kostiumo suknelę.

Kaip baigėsi jūsų suknelė? Beyoncé pirmoje vietoje?Prieš dvi savaites buvau “Didžiojo Didžiojo” ir “Didžiojo” Didžiojoje Britanijoje “Golden Globe” Beyoncé‘S stilistas, Ty Hunter buvo ten, ir jis man pasakė, kad jis nori “atvykti ir pamatyti mane” už “Grammys”. Kai tik mes žinojome, kada jis atėjo, mes išėjome ir nusipirkome naują liustą, nusipirkome naujų manekenų, tada pradėjome kurti naujus gabalus. Kai jis atėjo, jis pamatė keletą variantų, kuriuos jam patiko, tačiau jis sakė, kad nori kažką padaryti “nuogus”. Taigi, kai mes susiduriame su slaptu atloše.

Palauk, paslaptis atgal? Papasakokite daugiau!Taip, tai suknelių kolekcija, kurią mes nuolat laikome paslėpta aukštyne, bet niekada niekam nerodome, bet mes ją išvedėme, o “Hunter” buvo panašus į “taip!” Jis mėgo jį. Suknelė net dar nebuvo paruošta. Užtrauktukas nebuvo įmontuotas, iškirptė nebuvo baigta, bet jis ką nors matė, ir jis žinojo, kad ketina jį mylėti. Suknelė yra “Winter Wonderland” kolekcijos dalis, kurią rodo Niujorko mados savaitė – viskas kolekcijoje yra gana niūrus ir skaidrios su nėrinėmis medžiagomis; tai žiema ir visi balti, su mažai pop spalvų.

Suteik mums, kaip sukurta suknelė. Jis pagamintas iš trijų skirtingų audinių: baltos nėrinės perdangos, nuogas akių sluoksnis ir žuvų tinklaraštis už nuogas akių, kad suknelė šiek tiek ištemptų ir palaikytų. Suknelė yra visiškai rankomis siuvama ir šluojama prie šio nuogas iliuzijos audinio. Tai beveik popierius plonas ir jūs net negalite pasakyti, kad tai audinys – atrodo, kad nėriniai tiesiog plaukioja ant kūno. Rankovės turi subtilias gėles, kad kaskados žemyn vienos rankos ir į kitą ranką, ir nugaros turi tai tikrai gražus kvadratas iškirpti. Tai apačioje simetriškas undinė siluetas.

Tai gana sudėtinga. Kiek laiko tai reikėjo padaryti?Tai apdailinamas šiuo tikrai gražiu vieliniu nailono pakeliu, vadinamu arklio plauku (nailono pluoštu), ir tai darė daugiausia dėl suknelės. Tai užtruko 14 valandų tik tam, kad tiesiog įnešti į suknelę! Tiesą sakant, užtrunka ilgiau, kol suknelę sukaupsite, negu suknelę. Visas procesas truko apie tris dienas.

Kokia buvo tavo reakcija, kai pirmą kartą pamačiau suknelę Beyoncé parodoje?Aš pradedu bawling! Tai vienintelis dalykas, kai sukate ką nors, kas yra A sąrašo garsenybė, bet tai visiškai kitoks dalykas, kai esi toks didelis gerbėjas. Ji dėvėjo savo suknelę, kai ji galėjo nieko kito apsirengti pasaulyje. Tą akimirką aš vis dar gyvenu.

Jūs demonstruojate Niujorko mados savaitę vasario 8 d. Ką mes galime tikėtis pamatyti iš kolekcijos?Tai “Žiemos stebuklų” tema; tai viskas, ką kada nors norėjau sukurti, bet nusiprausti baltais ir gražiais metalais. Norėjau švęsti moters kūną ir suteikti jai gražių galimybių, nieko pernelyg avangardo ar perkrautas. Man patinka lengvas, lengvas stilius. Aš tikrai norėjau daryti neramių siluetų, aš turėjau šiek tiek daugiau įkvėpimo iš filmo Amerikietiška hustle. Manau, jūs ketinate pamatyti dalykus kolekcijoje, kuri švelnina moterų kreives, kad kiekviena moteris galėtų dėvėti, nesvarbu, koks yra jo dydis.

Jūs taip pat apsirengiate Skylar Gray “Grammy”, šiame nuostabiame nuogi chalatą. Papasakok apie tai apie kūrinį.Ši suknelė yra visiškai nauja, ji yra pirmas asmuo, turintis ilgiau nei salone. Jis buvo sukurtas prieš dvi dienas prieš “Grammy”. Mes tik norėjome šaudyti išvaizdos knygą, [jos komanda] pamatė suknelę, jie turėjo ją, todėl aš jai daviau! Mano verslo partneris ir aš kartu bendradarbiaudavome su šia suknele. Yra daugiau jaunimo; ištempiama oda, perforuota oda su didžiuliu trikampiu išpjova centre.

Kokia moteris kalba jūsų apranga??Manau, kad ji yra rizikinga. Manau, kad ji žino, kad šiuose darbuose ji karšta, nei bet kas, bet bando būti nedidelė!

Žiūrėkite “Beyonce” geriausius pasirodymus mūsų galerijoje.

DAUGIAU: • “Beyonce” ir “Jay Z” žaismingos akimirkos prie “Grammys” • Žr. “Beyonce transformaciją” • Kas kiekvienas valgo 2014 m. “Grammys”