Princesė Eugenie priima savo stiliaus kilusius iš vėlyvosios teta princesės Dianos boldo akinius nuo saulės

Mažai žinomas faktas: princesė Diana sužinojo, kaip sukurti akinius nuo saulės. 

80-aisiais ji nukentėjo nuo Jorkos dukterijos Saros šlaitų su kai kuriais funky aštuonkampiais objektyvais ir, žiūrėdama kupranugario lenktynes ​​(taip, tai yra dalykas) Abu Dabyje, ji suporavo savo Catherine Walker kostiumą ir papuošalus su gražiais juodais ir baltais rėmeliais . Tuo tarpu, Kardifo kriketo klube, ji atitiko kačių akių atspalvius savo raudonai polka dot ansambliai. 

Diana In Sunglasses
Princess Diana Archyvas / Getty Images

Princesė Diana on Skiing Holiday
“Hulton Deutsch” / “Getty Images”

Atrodo, tarsi Dianos dukterėčia Princess Eugenie atkreiptų dėmesį į savo vėlyvos teta sunglass stilių ir pakartotinai ją pritaikė šiuolaikinei dienai. “Charlie van Straubenzee” ir “Daisy Jenks” vestuvėse, kur taip pat buvo svečiai Meghan Markle ir princas Harry, Eugenie išėjo už savo komforto zonos ribų, juodos aviacijos stiliaus atspalviai su baltais apvaliais ratlankiais buvo padengti jos šviesiai mėlyna apatine suknele. 

Čarlis Van Straubenzee Wedding
Antonijus Džounsas / “Getty Images”

Užbaigė savo aprangą balta struktūriška striukė, nuogi kulniukai ir spalvinga gėlių sankaba. 

Lęšiai tikrai atrodo kaip kažkas, kurį Diana būtų praeityje dėvėjusi, nes ji jau turėjo savų baltųjų rėmelių rinkinį.

Diana at Cardiff
Princess Diana Archyvas / Getty Images

Princesė Beatrice gali norėti pasiskolinti nugarą, kurią jos sesuo Eugenie nešiojo iki šeštadienio ceremonijos, nes jie, atrodo, tinka sąskaitai už jos neseną karališką makeover. Remiantis stilistika Rochelle White, Bea buvo visiškai pakeista, įkvėpta Sasekso herojai, pasirinkusi daugiau šiuolaikinių siluetų ir stilių. 

“Beatričės kadaise mėgstami apsiaustymai, drąsūs modeliai ir spalvos buvo pakeistos paprastomis suknelėmis ir striukėmis per pečius”, – paaiškino Balta “The Daily Mail”

Gal Eugenie šalia šokinėjimo traukinio?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 32