Prince Harry’s Ex parašė labai viešą dienoraščio įrašą apie karališką vestuvę … skrybėlės

Kai Meghanas Markleis šeštadienį oficialiai užpildė prince Hario vaidmenį, širdis sunaikino visame pasaulyje. Tačiau, žinoma, jausmai tikriausiai buvo šiek tiek sudėtingesni dėl princo Harry’s exes, iš kurių du (Chelsy Davy ir Cressida Bonas) lankė karališką vestuvių ceremoniją gegužės 19. (Ir jūs manote, bėga į savo ex prekiautojo Joe buvo grubus … )

Šią savaitę buvo pranešta, kad “Chelsy” ir “Harry” (kurie nuo septynerių metų nuo 2004 m. Iki 2011 m. Išėjo į darbą) dalijasi vos tikro vingiu.

SUSIJĘS: princas Haris turėjo ašarų baigiamąjį pokalbį su savo egzimu prieš marriedą Meganą Marką

Kresidas, kuris nuo 2012 iki 2014 m. Raudonmedžio karaliaus, atsisakė duchessdumo, buvo vargu ar dramatiškas. Kaip ir gera tūkstantmečio ponia, Cressie atidarė savo buvusios didelės dienos dienoraštį, dalinosi savo “dienoraščio” įrašu su Žiūrovas.

Ne visai emocinis atsisveikinimas, kurio mes tikėjomės, nes ponia Bonas pasirinko sutelkti savo postą, gerai, kepurės.

Mes Day UK - Show
Karwai Tang / Getty Images

“Draugai pradeda susituokti, o tai reiškia britų vestuvių drabužių dilemą”, – rašė Bonas. “Skrybėlės. Kodėl galiu rasti kepurės tokios sudėtingos? Tricky dėvėti, keblu pažvelgti ir labai sudėtinga, kad prasta siela sėdi pew už. Dauguma laiko aš vengiu galvos apdangalų. Tai gali paskatinti nepatvirtinti vyresniųjų kartų atrodo. “

SUSIJĘS: Meghan Markle’s “Herkogijos pamokos” Padaryti Princesės dienoraščiai Pažiūrėk į pradinį

O, ir tada ji tiesiog atsitiktinai paslydo: “Praėjusią savaitgalį lankiau karališkus vestuves”. Tas pats, Cressie, tas pats. “Kvietime aiškiai nurodyta, kad svečiai turi dėvėti skrybėles. Yikes. Aš pasirinko mažiausią plunksnų skaičių, ir tik tikiuosi, kad aš turiu tai teisingai. “

Dėl nuorodos (mes manome, ji gavo tai teisingai):

Princas Harry Marries Ms. Meghan Markle - Windsor Castle
WPA Pool / Getty Images

SUSIJĘS: Ar “Meghan Markle” vestuvių suknelė yra “Ripoff”? Šis dizaineris teigia, kad jis yra

Bet kokiu atveju, atrodo, kad Bonas nėra per daug susiskaldęs apie savo buvusius brolius. Tai skamba kaip karališkasis gyvenimas nebūtų išvystytas jai vis tiek – per daug skrybėlių!