Prince Harry ir Meghan Markle nepasirašo prenupo, nepaisant milijonų turimų kombinuotų išteklių

Prince Harry ir Meghan Markle yra turtingi netgi Holivudo standartams. Tačiau, skirtingai nuo daugelio kitų garsių porų, artimiausias kunigaikštystė ir kunigaikštystė prieš vestuves nepasirašo prenupo.

Pasak karaliaus žurnalistės Ingrido Sewardo, yra paprasta priežastis, dėl kurios Haris ir Meganas greičiausiai nepasirašys prenuptial susitarimo. “Tai nėra labai paplitęs Jungtinėje Karalystėje”. “Istoriškai karališkosios šeimos nariai jų neturėjo”, – sakė Sewardas Žmonės. “Jie yra labiau populiarūs Jungtinėse Amerikos Valstijose – tai tiesiog ne britas”.

Princas Harry Meghan Markle
Markas Cuthbertas / “UK Press” per “Getty Images”

Viena iš priežasčių, kodėl jie gali būti mažiau paplitę Jungtinėje Karalystėje, yra tai, kad jie negali būti teisiškai vykdomi teisme, teigia BBC. Teisėjai juos svarstys santuokos nutraukimo byloje, bet jie jų nesaisto.

“Prince Harry” grynoji vertė yra maždaug 25 milijonai JAV dolerių, o dauguma šių pinigų yra iš patikėtinių, iš kurių vienas paliko jam savo vėlai motiną princesę Dianą. Kunigaikštis taip pat turi didelę banko sąskaitą, palikdamas kitus giminaičius, tokius kaip karalienės motina.

Iš tiesų daugelis “royal” “turto” iš tikrųjų priklauso patikėjams. Princas Čarlzas neturi aukštųjų namų ar jo Birkhalo turto Škotijoje, o princas Viljamas ir Kate Middletonas yra Norfolko karalienės “Sandringham” turtuose, todėl jie irgi neturi savo nuosavybės.

Šiuo metu “Meghan” ir “Harry” gyvena negyvenamoje “Nottingham Cottage” name Kensingtono rūmų rūmuose, o jų būsimas šalies namas, greičiausiai, priklausys pasitikėjimui ar kitam monarchijos nariui, pavyzdžiui, Karalienei. Kalbant apie jų namų apstatymą, jie gali paskolinti ir iš Royal Collections.

SUSIJĘS: “Meghan Markle” ir “Princo Hario” karališka vestuvių tortas yra netradicinis pasirinkimas

Nors Meghan Markle ir princas Harry, greičiausiai, nepasirašo prenupo, Markle turi didžiąją savo paties verte. Buvusi aktorė sukūrė 50 000 JAV dolerių už vieną epizodą Kostiumai.

Bet net jei jie buvo pasirašyti kokį nors finansinį susitarimą, visuomenė greičiausiai niekada nežinotų. “Tai būtų kažkas, kas vis tiek niekada nepadarytų viešos, bet aš būtų nustebintas, jei būtų”, – sakė Joe Little, vyriausiojo redaktoriaus Didenybė, pasakė Žmonės.