Princas Williamas tiesiog atkūrė 4 metų senumo Kate Middleton nuotrauką

Tiesiog, kai mes pradėjome manyti, kad Meghanas Markle ir princas Harry turėjo Willą ir Kate supjaustė už gražiausių karališkųjų porą, princas Willis nuskubėjo, suteikdamas saldus (ir “Instagram” amžių) pagarbą jo žmonai septynerius metus.

The Duke & Duchess Of Cambridge Depart The Lindo Wing With Their New Son
Samiras Husseinas / “Getty Images”

Prince William, kuris šiuo metu keliauja po sostą Artimųjų Rytų mugėje, atsižvelgiant į tai, kad Kate vis dar techniškai yra motinystės atostogų po dviejų gimdymų iki Prince Louis, prieš du mėnesius, Jordanijoje sustojo sekmadienį susitikti su karūnuoju princu Al Hussein bin Abdullah II, siriečių pabėgėlių vaikai, kurie naudojasi UNICEF programomis, jauni verslininkai regione ir Britanijos ambasada.

Prieš pradėdamas savo kelionę, kuri apima Izraelį ir okupuotus Palestinos teritorijas, Viljamas negalėjo pasinaudoti galimybe atgaivinti nuotrauką, kurią jo žmona paėmė į tą pačią vietą prieš 30 metų, kai ji ir jos šeima gyveno Jordanija trejus metus.

Per vizitą į archeologinę vietą Džerashas, ​​Williamas nuvažiavo vietą, 4-erių metų Kate, sesuo Pippa, ir tėvas Michael sukrėtė pose dešimtmečius prieš.

Jaunas Kate yra princas Džordžas, ne?

SUSIJĘS: Visi Britanijos karališkosios šeimos nariai, priskiriami “Net Worth”

Natūralu, kad Kembridžo kunigaikštystė apgailestavo, kad ji negali dalyvauti šventėse. Pagal Žmonės, Vilezmas pasidalino Kate partijos apgailestavimu, paaiškindamas, kad trys motinos “labai gaila, kad ji negali būti čia su manimi taip greitai, kai gimsta mūsų sūnus Luisas, tačiau jos šeima labai mielai prisimena, kad beveik trejus metus ji čia praleido kaip vaikas kai jos tėvas dirbo “British Airways” Amane “.

Šiandien Williamas keliaus į Jeruzalę, istorijos kūrimą, kuris pirmą kartą parodė, kad Britanijos karališkosios šeimos narys aplankė Izraelį vyriausybės vardu.