Princas Haris pertrauka karališkąją tradiciją su savo vestuviniu žiedu

Princas Harry pertraukos karališkosios tradicijos daugiau nei vienas, kai jis išeina iš Meghan Markle gegužės 19 d. Kunigaikštis susituos ne karališkos – išsiskyrusi, birasciali, amerikiečių aktorė, toje ceremonijoje ir priėmime, kuris bus toli mažesni ir labiau intymūs nei Prince William ir Kate Middleton 2011 metų draugiai.

Po vestuvių, princas Harry santuoka bus kitokia nei jo vyresniojo brolio. Vienam, jis ketina dėvėti vestuvinį žiedą.

Princas Harry and Meghan Markle lead
Mark Cuthbert

Pagal E! Naujienos “Harry” nori dėvėti vestuvių juostą “, skirtingai nuo William, kuris” nori eiti be “. Iš tikrųjų daugelis ištekėjusi vyrų karalienė nešioja fizinį ženklą, kuris reiškia, kad jie yra iš rinkos. Hario tėvas, princas Čarlzas, nuo jo 2005 m. Santuokos su Camilla Parker Bowles nešiojo savo žiedo pirštą.

Tad kodėl Haris nusprendė trukdyti tradicijai? Skirtingai nuo Williamo, kuris, kaip pranešta, “nemėgsta juvelyrinių dirbinių”, jaunesnis princas buvo pastebėtas daugybe kartų aptrauktų apyrankių ir karolių, įskaitant atitikmenis su savo nuotaka.

TK
Samir Hussein / Samir Hussein / WireImage

SUSIJĘS: Princas Harry ir Meghan Markle grįžta iš “Spotlight”

Galbūt tai, kad Markle yra amerikietis, taip pat gali turėti kažką panašaus į tai. Nors Britanijos karalienės paprotys nešioti vestuvių juostų yra paplitęs Jungtinėje Karalystėje, jis yra mažiau žinomas JAV, todėl Hario Amerikos nuotaka galėjo pasakyti savo sprendime.

Pasak savanorių, “Markle” vestuvių juosta bus pagaminta iš “Clogau-Welsh” aukso, tokio paties tipo, kuris buvo naudojamas vestuviniams žiedams “Princess Diana” ir “Kate Middleton”. Dar nėra žodžio, jei Hariui bus padaryta atitiktis.