Prieš ji susitiko su princu Hariu, Meghan Markle dienoraštis apie Kate Middleton ir princesė

Meghan Markle dabar gali būti jos karališkoji didenybė, Sasekso hercogiene, tačiau 2014 m. Ji buvo tinklaraštininkas. Kalbėk apie karjeros pagrindą. 

The Kostiumai žvaigždė paleido (išbraukta) gyvenimo būdo dienoraštį vadinamas Tigas, kur ji meldavo apie viską iš mados ir keliaudavo į filantropiją, seniai prieš savo kelią į kunigaikštystę. Viena iš temų, į kurią ji kreipėsi 2014 m.? Puikus, tapdamas princese.

Szekso hercogas ir kunigaikštystė norėtų padėkoti visiems, kurie dalyvavo šventėse savo vestuvėse šeštadienį. Jie jaučiasi taip pasisekę, kad galėjo pasidalinti savo dieną su visais, kurie susirinko į Windsorą, taip pat visus tuos, kurie žiūrėjo televizijos laidas per JK, Sandraugos ir visame pasaulyje #RoyalWedding

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Kaip likimas būtų, Markle rašė apie savo svajonę tapti princese … išgalvotu animacinių filmų herojaus princesė, tai yra. Tema pasirodė, kai ji pristatė interviu su kolega IRL royalty, Princess Alia Al-Senussi iš Libijos. 

SUSIJĘS: “Meghan Markle” brolis daro savo šeimos dramą

“Mažosios mergaitės svajoja apie princeses. Aš, viena, buvo visa informacija apie She-Ra, Princesės valdžią “, – pripažino Markle, nurodydama populiarios animacinės serijos titulinę heroję, kurios populiarumas pasiekė 80-ojo dešimtmečio vidurį. (Lucky for Meghan, “Netflix” paleidimas, matyt, yra darbe, kaip mes kalbame.) 

Kuro pridėjimas prie ugnies? Šaukti savo būsimos seserės Kate Middleton.

Meghanas Markle and Kate Middleton lead
Chrisas Džeksonas

“Augančios moterys, atrodo, išsaugojo šią vaikystės fantaziją. Tiesiog pažvelk į pompą ir aplinkybes aplink karaliaus vestuves ir begalinį pokalbį apie princesę Kate “, – rašo ji.

Mažai ji žinojo, kad jos karališkos vestuvės prie princo Hario per trumpus ketverius metus būtų tiek pat akinių. Markle gali nepavykti tapti She-Ra, bet ji artėja arčiau, užpildydama savo kelią.