Pop Emergency: Kodėl Taylor Swift panaikino visas savo Instagram nuotraukas?

Breaking news: Taylor Swift išnyko iš socialinės žiniasklaidos.

Gerai, lyg ir.

Penktadienį pastebėjome, kad kiekvienas 27 metų pop žvaigždės Instagram paskyros vaizdas buvo ištrintas. Profilio paveikslėlis ir “bio” sekcijos pasirodė tušti, o paskui sekančių paskyrų skaičius pasuko į 0. Keista!

Taylor Swift - Instagram - Embed
Taylorswift / Instagram

#Swifties paskelbė, kad įvyko nepaprastoji padėtis, ir priėjo prie kiekvienos socialinės žiniasklaidos platformos, įtariamos ginčyti šių veiksmų teisėtumą. Ar ji įsilaužė? Kai kurie ištikimi gerbėjai yra įsitikinę. “Tai taip baisu, kad kažkas nulaužė Tayloro IG paskyrą ir ištrynė jos įrašus ir neskyrė nieko. Kaip kas nors gali tai padaryti tokiai princesei? Ką tu nori nekenčiantys? “Paskelbta viena fanų sąskaita.

Kiti paprasčiausiai pasirodė per naujienas.

“WTF !!!! Aš tokia išsigandusi. Kodėl ji tai padarė? Jos Instagram buvo toks gražus! Kažkas pasakoja man ką nors! P.S. Nepriklausomai nuo to, tai yra jos sprendimas, ir mes privalome jį gerbti “, – parašė dar viena fanų sąskaita.

WTF !!!! Aš taip sakiau, kodėl jis tai padarė !? JOS INSTAGRAM TAI GYVUS! Kažkas pasakys man kažką! चवध���� P. S: kokia gal tai yra jos sprendimas, ir mes turime gerbti it❤ @ taylorswift @ paylornation #swiftieforever #taylorswift

Jūsų postas, kurį iš tiesų pasidalija, – A Swiftie❤ (@ _tayknows13places_)

“Twitter” vartotojai tuoj pat pradėjo dominti, ar tai yra ženkli grįžimas. Galbūt šeštojo studijų albumo paskelbimas? Ventiliatoriai vadina tai # TS6. Įdomu tai, kad ši socialinės žiniasklaidos pertrauka prasideda dvejų metų nuo paskelbimo 1989 m, pirmasis pop albumas.

SUSIJĘS: Shania Twain 2018 m. Šiaurės Amerikos kelionė yra didžiausia

Taigi, kas mažėja? Nors “Swift” vis dar nepateikė nieko naujo, mes taip pat pastebėjome, kad ji pašalino savo profilio nuotrauką “Twitter”. Jos oficiali svetainė, taylorswift.com, dabar visiškai tuščia, kurioje nėra jokio vaizdo ar nuorodos.

Taylor Swift - Twitter - Embed
Taylorswift / Twitter

Mes manome, kad tai gali būti būdas, kuriuo ji paskelbia didelį sugrįžimą. Galų gale, kodėl visiškai ištrinti ankstesnį turinį, nebent jūs nesilaikote kažko didelio? Be to, kažkas mums sako, kad Taylor Swift turi savo interneto saugumą užrakiniui, todėl mažai tikėtina, kad tai yra perėmimas.

Tiems, kurie jus nerimauja, niekada nematydami savo brangių “gramų”, dar nesijaudink. Atminkite, kad “Instagram” neseniai pristatė funkciją, kuri leidžia jums archyvuoti vaizdus ir grąžinti juos atgal į laisvalaikį. Tai galbūt tai, ką ji padarė.

Taip pat prisiminkite, kai praėjusį rugpjūtį Justin Bieber dingo iš programos. Nors jis pasirodė išbraukęs-velniop-deaktyvinęs savo sąskaitą, vėliau jis sugrįžo praėjusį vasarį su naujų nuotraukų eilute ir jo senosios žinutės vis dar buvo ten.

Žinoma, Bieber nėra vienintelis, kuris staiga atsikratė socialinės žiniasklaidos. Kanye West vasario mėnesį atsisveikino su “Twitter” ir “Instagram”, o neseniai sakė Solange Knowles adieu “Twitter” dėl politinių priežasčių.

Nors mes laukiame, kad pamatytume, kas iš tikrųjų vyksta su “Swift” sąskaita, mes būsime aktyviai stebėti “Twitter” istoriją, kur jos gerbėjai vis dar yra prarasti. GIF yra per daug gera ignoruoti.

SUSIJĘS: “Meksikos delfinų” Selenos Gomezo smūgis jūsų protą

Atnešk tai, Taylor.