Pop šampanas! Geriausi buteliai kiekvienam biudžetui

Naujųjų metų išvakarėse kalbama apie švelnų mastą, bet mes turime galvoje: jūsų vietinėje vyno parduotuvėje galima ieškoti daugybė galimybių, be to, supainioti. Štai kodėl mes paprašėme ekspertų patarimų Jordan Lari, kuris dirba “The Gander” gėrimų direktoriumi, naujojo restorano “Jesse Schenker” N.Y.C. “Chelsea” kaimynystėje. Gėrimas “Maestro” kruopščiai atrinko geriausius butelius, kuriuos galima įsigyti pagal įvairias kainas. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte jo pasirinkimus!

Dr Lippold Sparkling Riesling (2011); 19 Lt..

“Ką aš myliu apie šį vyną, kad jis tikrai šaukia:” Aš esu Rieslingas! ” Tai paliesti sausi, bet prideda apakinti rūgštingumą ir gomurį, todėl labai malonu ir palieka tau daugiau. “

Pehu Simmonet Brut Rose; 38 $.

“Ši rožė neabejotinai yra viena iš labiausiai vertingų prekių pirkimo rinkoje. Tai yra 70% Pinot Noir ir 30% Chardonnay bei skonio pyragų raudonųjų vaisių skonio, pavyzdžiui, braškių ir aviečių, taip pat gėlių kokybė beveik kaip levanda.

Pascal Doquet Brut, Le Mesnil Sur Oger NV; 39 doleriai.

“Tai puikus kasdieninis šampanas, turtingas, pilnas pastabų apie kepti brioche ir auksinę obuolių, taip pat citrusinių ir akacijų akcentų”.

Šampanas
Mandagumas

Guy Larmandier “Vertus” Rožė; 60 $.

“Larmandier” visada buvo eiti į klasikinį, elegantišką ir palyginti įperkamą šampaną. Šis ryškus, traškus, šiek tiek vaisių, bet rafinuotas rožinis derina Chardonnay turtingumą su ryškiai raudonu “Pinot Noir” vaisiu. Jis pasižymi braškių ir raudonųjų vyšnių vaisiais su užkandžiais skrudintų riešutų ir ramunėlių akmenimis “.

Doyard “Collection de l’An” “Oeil de Perdrix”; 75 $.

“Šis vynas daugiausia pagamintas iš” Pinot Noir “, kuris suteikia jai puikią racionalią struktūrą. Aviečių ir ramunėlių raudonųjų vaisių pažymi sumaišoma su gaivaisiais autolizės pastabomis.”

Nathalie Falmet “Le Val Cornet” Brut NV; 80 $.

“Šis butelis pagamintas iš vienodų dalių” Pinot Noir “ir” Pinot Meunier “. Vynas fermentuojamas talpykloje, o vėliau – senose Burgundijos statinėse. Tai vynuogynų aromatas: viskas gali būti medaus, prieskonių ir kriaušių. turtingas ir užima didelę vertę, lyginant su vynais iš viršaus šampano namų. “

– Anne Kim pranešimu