Po kovos su valgymo sutrikimu, Kesha dabar myli savo “šiukšlių”

Nepaisant to, kad ji vieną kartą dainavo apie tai, Kesha ne visada atsibunda ryte jaustis kaip P. Diddy.

31 metų pop žvaigždė, geriausiai žinoma dėl savo megavatų diskotekų hitų ir vakarėlio merginos estetikos, aiškiai pasakė, kad dešimt kartų ji pakeitė savo 2017 m. Albumo išleidimą Vaivorykštė, ir dabar ji atveria paaiškinti, kaip. Naujame interviu su Cosmopolitan, Kėša stengiasi įveikti savo valgymo sutrikimą ir konkrečiai apibūdina, kiek laiko ji pakankamai nusprendė. 2014 m. Ji baigė reabilitacijos programą.

“Galutinis šiaudų buvo, kai buvau su mama šeimos vakariene ir buvau toks nerimas. Vairuojant namuose, turėjau išsitraukti, o aš buvau panašus, aš daugiau nebegaliu laikyti šios paslapties. Tai buvo baisi, bet pagaliau nusileidžiau ir pasirinkau gyvenimą “, – sakė ji.

“Tai buvo didžiulis posūkis. Aš nesu dydis. Aš ne skaičius. Esu tvirta, bloga, moteriškoji moteris, ir atvirkščiai, man patinka mano šiukšlių. Prieš dešimt metų aš niekada maniau, kad galėčiau tai pasakyti. “

Kesha taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad 2009-aisiais jis buvo nukreiptas į prožektorių, kai ji tapo žinoma kaip singlas “Tik Tok” ir tuo metu į savo monikerį įtraukė dolerio ženklą, kaip “Ke $ ha”. “Maniau, kad turiu būti labai sunku ir tikrai stiprus ir pavaizduoti, kad aš nesuteikiau” f “, ir tai tiesiog nebuvo. Aš maniau, kad viskas buvo puikus visada. “

SUSIJĘ: Kesha rašikliai Emocinis pagarbinimas jos rėmėjams po jos “Grammy Performance”

Pažymėtina, kad naujausio pop muzikos albumo albumas daugiausia buvo skirtas įveikti ne tik savo asmenines kovą, bet ir ilgalaikę teisinę kovą su prodiuseriu dr. Luku, kuris pateikė seksualinės prievartos bylą prieš. 2016 m. Jos byla buvo atleista, o ji vis dar yra susieta su Luką per jos įrašymo sutartį. Ji sukėlė skausmą, kurį ji patyrė iš proceso į muziką.

“Aš norėčiau parašyti, skausmas virsta meno kūriniais, o menas virsta gijimu, o gydymas paversta rekordu. Ir tada aš buvau nominuotas “Grammy”, – sakė ji Cosmo.

Kalbėkitės apie 180 kartų.