Po “Ex Robin Wright” vestuvių Sean Penn ir jo 26 metų mergaitė turėjo paplūdimio dieną

Ką daryti, kai tavo ex ištekėjusi Prancūzijoje? Atminkite, kad gyvenimas yra paplūdimys!

Seanas Penas, 58 m., Susilaukė saulės spindulių sekmadienį, kai jis ir jo mergina iš dvejų metų, Leila George, (Teisė ir įsakymas: nusikalstamas ketinimas aktorius Vincent D’Onofrio dukra), 26, praleido dieną prie Oahu, Havajų krantų. Jų laisva diena prasideda praėjus dviem dienoms po to, kai jo buvusi sutuoktinė susituokė su Saint Laurent VIP santykių vadybininku Clementu Giraudetu privačioje ir, matyt, labai prabangiame Prancūzijos ceremonijoje.

Negalime tvirtai pasakyti, ar Penn buvo pakviestas, nes informacija apie drauges buvo saugiai saugoma, tačiau, atsižvelgiant į laiko skirtumą tarp Havajuos ir Prancūzijos, mes jaučiamės gana įsitikinę, darant prielaidą, kad jis nebuvo rodomas. 

Seanas Penn Beach
Skrydžio rizika / BACKGRID

Grįžęs į Havajus, Penn atsistojo be shirtless, o George’as, aktorė, kurios kreditai apima “James Franco” filmo “2018” pasirodymą Ilgas namas, matyt, skaitykite kopiją Eleanoras Oliphantas yra visiškai malonus.

Šie du dalykai turėjo “Hawaii” dalyką, nes mes pirmą kartą sužinojome apie jų romaną 2016 m., Kai jų nuotraukos pabučiavo į salą. Mes manome, kad lengvai įsimylėti rojuje?

SUSIJĘS: Ar Cara Delevingne ir Ashley Benson vasaros karščiausias poros?

Penn ir Wright buvo susituokę nuo 1996 m. Iki 2010 m., Turintys du vaikus (apie Džordžo amžių), Dylan Frances, 27 m. Ir Hopper Jack’ą, 25. Dilanas pasidalijo įrašu iš atšiaurių vestuvių priėmimo La Roche-sur-le -Buis (Provanso regionas pietinėje Prancūzijoje) … ir tai yra tik tiek, kiek mes žinome apie renginį.

Weddin vibes ��������

Dilano Penno (@iamdylanpenn) bendrai paskelbta žinia

Galbūt artimiausia nuotaka yra Džordžas?