Plaukų tiesinimo procedūra, kuri tęsėsi iki 2 savaičių Tailande (90% drėgnumas)

Kalbant apie mano plaukus, aš laikau pasakymo “Aš ką nors išbandysiu vieną kartą”. Balayage, relaxers, jūs jį pavadinsite – greitai bandysiu eksperimentuoti, bet retai pasikartosiu nusikaltėliu. Išimtis? Keratin gydymas. Nuo to laiko, kai aš bandžiau pirmasis mano banguotu / garbanotu / kažkur tarpu tarp plaukų, buvau užsikabinęs. Vis dėlto ne visi gydymo būdai yra lygūs. Kai kurie keratinai padarė mano plaukus labai švelniomis ir matytomis žemėmis, o kiti sukėlė, kad jis būtų toks įtemptas, kad jis negali laikyti garbanos.

Taigi, kai šį mėnesį užsisakiau dviejų savaičių kelionę į Tailandą, aš žinojau, kad turiu rasti sunkųjį gydymą, kuris galėtų atsikratyti drėgmės, nesvarbu, ar mano kūdikis plaukai nusiltų. Atlikęs kokius nors išsamius tyrimus, nusprendžiau išbandyti “Fekkai Smoothing Keratin Treatment”. Pardavimo taškas: jis naudoja formulę Cezanne, formaldehido neturintis tirpalas su aktyviu ingredientu sericinu, baltymu, sukurtu šilkaverpių. Priešingai nei kitiems plaukams būdingi gydymo būdai, sericinas sukasi aplink kiekvieną sruogą, pažadėdamas sveikesnes ir labiau valdomas spynos.

SUSIJĘS: 7 Smoothing Treatments That Really Work

Fekkai mano kolistorius kalbėjo mane kruopštaus proceso metu ir nustatė lūkesčius. Jis pasakė, kad nors aš negalėjau nusipirkti tiesių plaukų pagal mano plaukų tipą, jis būtų valdomas ir beveik švarus ir truks iki likusios vasaros (apie 3 mėnesius). Norėdami pradėti, mano plaukai buvo nuplauti švelniu šampūnu ir išdžiovinti. Tada jis sušuko tirpalu per mano plaukus ir paliko jį nustatyti apie 30 minučių. Jis buvo vėl nuplaunamas, bet ne visiškai, paliekant šiek tiek gydymo ant stovų. Tada jis pūtimo metu išdžiovino mano plaukus mažais dalimis vienu metu ir lygiai lygino jį tiksliai.

Aš palikau saloną, kuris jausdavo labai patenkintas savo lygiomis, tiesiomis spynomis, tačiau realūs rezultatai nebuvo akivaizdūs, kol aš plauti plaukus po 24 valandų. Aš jaučiuosi kaip mergaitė: blizgus ir beveik tiesus, mano plaukai vis dar buvo šiek tiek sulenkti galuose – toli nuo virti pagamintos spagečių tekstūros, kurią patyriau iš praeities gydymo. Tačiau tikroji meilės reikalas su mano plaukais nebuvo prasidėjęs tol, kol aš nesukūriau grįžtamąjį šūvį per Šiaurės Tailandą, esant 100 ° šilumai (ir 90% drėgmės), kai mano plaukai atrodė sklandžiai, švelniai nešvarūs ir gražiai išdžiovinti (žr. Žemiau nuotrauką, kur aš sėdi prie valties Bangkokyje ir tik apsimetinęs, kad neturiu prakaitavimo per mano marškinius). Kadangi mūsų mažo biudžeto bendrojo liukso nakvynės namuose įjungus bet kokius šukuosenos prietaisų tipus buvo beveik neišsakyta, tai buvo geriausia kelionių investicija, kurią galėjau padaryti.

SUSIJUSIOS: Amazing namuose keratino gydymas mes mylime

Lea's Instagram
leahroseabrahams / Instagram

Dabar, kai grįžau į valstybes, aš tiesiog grubiai džiovinau savo plaukus penkias minutes, kai išeinu iš dušo. Aš galiu pridėti šiek tiek sulenkti priekinius gabalus su mano garbanojimo geležies, jei aš einu, bet net ir tuo žingsniu, mano plaukai užtrunka man 15 minučių iki stiliaus, viršūnės.

Kadangi dauguma žmonių, kurie turėjo taisymo procedūras, žino, kad švampų ir kondicionierių be švino naudojimas yra labai svarbus, tačiau pripažįstu, kad praeityje aš neatsižvelgiau į šią taisyklę. Tačiau “Fekkai” spalvininkas išvedė tašką namuose. “Plaukai tris kartus plaunant įprastu šampūnu gali visiškai panaikinti gydymo poveikį”, – sakė jis. Nereikia nė sakyti, kad aš kruopščiai sutinku su savo sulfatų neturinčiu produkto įsipareigojimu šiuo metu, ir tai rodo: jau vieną mėnesį mano plaukai jaučiasi taip pat sklandžiai, kaip tą dieną, kai palikau saloną. Aš dabar esu viena iš tų mergaičių, kurios man pavydėjo, kas gali “džiūti ir eiti” net net ir vasarą!

FOTO: Keratin gydymas 101