Pirmoji ponia Melanija Trumpas padovanos savo inauguracijos balso suknelę

Pirmoji ponia Melanija Trumpas netrukus pasiduos specialiajai Hervé Pierre suknelei, kurią ji dėvėjo sausio 20 d. Inauguraciniame bare. Šią savaitę Trumpas seka 105 metams sukurtą tradiciją, kuri prasidėjo 1912 m., Ir aukos savo suknelę į Smithsonian National Amerikos istorijos muziejus, konkrečiai jo kolekcija Pirmosios ponios paroda.

“Ponia. “Trump” buvo aistra dizainui nuo labai jauno amžiaus ir labai tiksliai suprato, ką ji norėjo dėvėti istoriniame vakare “, – sakė” CNN “kompanijos” Trump “ryšių direktorius Stephanie Grisham. “Ji yra pagarbi, kad galėtų nusipirkti savo mados kūrinį tokiai žymiai eksponatai Smithsonian”.

Melanija Trump Inauguration Ball Dress
SAUL LOEB / Getty Images

“Melania” ketina dalyvauti suknelių pristatymo ceremonijoje, kurią surengs D.C. Nacionalinio Amerikos istorijos muziejaus penktadienis 10 val.

Pasak “Museum of First Ladies Collection” kuratorės Lisa Kathleen Graddy, tai buvo tradicija, po kurios eina kiekviena pirmoji ponia nuo Helen Herron Taft.

SUSIJĘ: Prezidento Trumpo pirmoji žmona Ivana sako, kad nebūtų prekiaujama su Melanija

“Nuo to laiko” Smithsonian “tapo įprasta, kad prašymas dėl donorystės būtų pateiktas, o Pirmoji ponia ją supažindins su visuomene,” – sakė ji CNN..

Pranešama, kad “Smithsonian” sukuria manekeną, panašų į kiekvienos pirmosios mergaitės figūrą ir pradeda dirbti su drabužiais po atidarymo.

Dizaineris Hervė Pierre, anksčiau kūrybinis direktorius Carolina Herrera, taip pat dalyvaus penktadienio renginyje.