Pirmas žvilgsnis! Kerry Vašingtonas yra “InStyle” puikus kovo viršelio žvaigždė

Kiekvieną ketvirtadienį milijonai (tiksliai 13,9 milijonų) prisitaiko prie ABC žiūrėti Skandalas, ir jie tai daro daugiau nei neginčijama chemija tarp šou žvaigždės Kerio Vašingtono ir du vyrai pavojingai ir piktybiškai kovoja dėl savo meilės. Vašingtono charakterio Olivija Popiejaus mados vaidmuo kiekvieną savaitę vaidina svarbų vaidmenį šou piešimo dėka dėka trapių kostiumų ir rafinuotų viršutinių daiktų, tokių kaip “Dior”, “Escada” ir “Salvatore Ferragamo”, kuriuos ji dėvi pirmą kartą ant viršelio apie Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui vasario 13 d.

SUSIJĘ: Pirmą kartą Kerry Vašingtone rasta “Red Carpet Kerry”

Vis dėlto Vašingtono stilius yra visiškai skirtingas. Ji atvyko į mūsų šūvį L.A. “Milk Studios”, dėvėti rožinės rožinės spalvos “Ella Moss” viršuje (kuri atitiko dukros Isabelle sukrėstas suknelę), juodus Vince kelnes ir 39 $ T-dirželio apartamentus, kuriuos pateikė MIA. Tarp šokių iki hitų Beyoncé ir doting ant jos kito kūdikio, Shih tzu-Yorkie maišyti Josie, 38 metų amžiaus kalbėjo su mumis apie savo po kūdikio treniruočių rutina (jogos, pilatesas, ir kardio).

Žiūrėkite aukščiau esantį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte kai kuriuos Gucci, Aleksandro Vango ir Proenzo Schouler išvaizdą, kuriuos ji dėvi mūsų puslapiuose (taip pat ir nepaprastai žavinga reakcija į pirmąją Stiliuje padengti šaudyti). Ir daugiau mūsų atvirų pokalbių su Vašingtone, kur žinomiausia privati ​​žvaigždė kalba apie žongliravimą šlovę, naują vyrui ir net dar naujesnį kūdikį, pasiima kovo mėnesio klausimą Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui vasario 13 d.

FOTO: Kerry Vašingtono “Geriausi grožio akimirkos per metus”