Pietūs su “Dakota Johnson” ir “Melanie Griffith” yra “Ne Drab Affair”

Šios ponios, kurie pietūs, tai daro rimtu stiliumi.

“Dakota Johnson” žvaigždė ir jos garsi motina Melanie Griffith yra artima pora, kurie dažnai lankosi kartu su Holivudo raudonaisiais kilimais. Pirmadienį Penkiasdešimt pilkų atspalvių Žvaigždė išaugo, kad patrauktų įkandą valgyti su mama Los Andžele. Ir nors tai buvo neabejotinai labiau atsitiktinis susitikimas, nei tai, ką mes grojo, matėme, motinos dukros pietų data nepakvietė niūrus stiliaus.

TK Dakota Johnson, Melanie Griffith
Goodwin / FameFlynet

“Johnson” atrodė stilingai, kaip visada, poroje aukštos juostos, apkarpytos juodos spalvos kelnės, mėlynos spalvos mygtukas žemyn, pririštas prie juosmens, ir elegantiški butų iš “The Row” (986 USD, iš pradžių – 1972 JAV doleriai; mytheresa.com). “Louis Vuitton” rankinėje ir juodosiose sunnies išaugo išvaizda. Jos mama išsklaidė klasikinį “Kalifornijos” stilingą stilingą puošmeną iš viršaus su apykakliais švarkeliais, mėlynomis džinsais ir akių nuo akių nuo akių kačių akyse (čia panašią porą), dėvėti savo blondinai plaukus į atsitiktinį saldumyną.

SUSIJĘS: Dakota Johnson Skirta scenai Penkiasdešimt atspalvių tamsiau jos mamai

Johnson turėjo tam tikrą laisvą laiką, nes vėlai tai buvo Penkiasdešimt atspalvių tamsiau yra iš teatrų ir trečioji dalis Penkiasdešimt atspalvių, jau 2018 m. jau nufilmuotas. Kitas jos filmas, pasirodantis šiais metais, yra 1977 m. Trileris Suspirija kartu su Chloë Grace Moretz ir Tilda Swinton.