Pharrellas tiesiog dažytas savo plaukams moliūgų prieskonių oranžinė

Faktas: lygiai taip pat, kaip saulė visada kyla į rytus ir užfiksuota vakaruose, Pharrell visada bus žvaigždė, kuri daro kuo daugiau, kai kalbama apie jo drąsius stiliaus pasirinkimus.

Atvejis taške? Neoninė moliūgų prieskonio tonas jis pasirodė “Complex Con” šią savaitę. Internetas išprovokavo atitinkamai ir, tiesą sakant, mes čia ieškome. Mums patinka, kad muzikantas nieko netrūko. Tiesiog žiūrėk pakankamai greitai, visi mieli berniukai bus dažyti savo plaukus atspalviais, ištrauktais tiesiai iš “Crayola” dėžutės.

Pharelis
Earl Gibson III / Getty Images

SUSIJĘS: Žiūrėkite 2017 m. “Celebrity Hair” makeovers

Tai toli nuo pirmojo karto, kai Pharrell pakeitė savo plaukų spalvą. Grįžęs 2012 m., Jis pražydo savo plaukus prieš Paryžiaus mados savaitę ir praėjusiais metais parodė šviesiai blondinę atspalvį “Grammy” apdovanojimuose. Laukiant oranžinės spalvos, žvaigždė buvo matyta BBC Radio 1, o praeitą savaitę buvo supjaustyta platinos spalva.

VIDEO: Pharrell Williams pasisako už moterų teises ir prieinamus mokslus per NYU kalbos pradžios ceremoniją

Faktorius savo linkme dėl rizikingo stiliaus pasirinkimo (mes niekada nepamiršu savo ekspansyvinio skrybėlių kolekcijos), o žingsnis kaip oranžiniai plaukai yra vargu ar stebina. Jei kas nors gali nutempti išvaizdą, tai yra Pharrellas, o jei jis su juo džiaugsis, tai taip pat mes.