Peytono sąrašas iš tiesų tikisi nustatyti socialinės žiniasklaidos ribas

Socialinė žiniasklaida gali būti tokia priklausomybe. Bet tai yra mano gyvenimas už filtro ribų, kuriuo bandiau sutelkti dėmesį.

Nepamirškime: aš myliu socialinę žiniasklaidą. Man patinka, kaip tai leidžia susieti mane su savo gerbėjais, susipažinti su naujais draugais – teisėtais, susipažinęs su socialiniais klausimais, kuriuos palaikau realiuoju gyvenimu, ir pamatyti pasaulį iš kitų žmonių perspektyvų. (“Michello Obamos” pasirodymas už nuostabaus pašaro.) Tačiau yra socialinis spaudimas, kuris kartais gali jaustis šiek tiek per daug.

Aš išsiųsiu pranešimą, kai kažkas bus kietas, arba aš matau kažką, ko verta dalintis, šiek tiek kažko, kas gražu, kol aš gyvenu. Tačiau tarp “Snapchat” istorijų ir už atlygį už nuotraukų siuntimą ir sekimo eigą, yra keistas spaudimas, kuris prisideda prie dalyvavimo. Tai daro įdomiau, todėl sunku nepaskirstyti. Tai yra gana tvirta linija tarp dalijimosi ir pasidalijimo.

Žmonės daug žino apie mano gyvenimą – aš jau buvu televizoriuje, nes man buvo treji metai. Ir apie tai sunku skųstis. Aš visiškai žinau, kaip laimingas aš turiu atlikti savo darbą. Aš dirbu tikrai, labai sunku, ir yra daug privilegijų ir privilegijų, kad ateina su darbo. (Taip pat yra nesąžiningai ankstyvieji skambučiai ir ribotas laikas su draugais ir šeima, tačiau visa tai yra dalis.) Yra dalykų, kuriuos man labai patogu dalintis su savo bendruomene, pvz., Darbas ir parodos, ir gyvenimas. Tai įdomus dalykas, bet taip pat ne mano visas gyvenimas. Tai mano darbinis gyvenimas. Laikau kitus dalykus sau. privalau.

visada smagu šaudyti su mano mergina @ krissy✨

Paskelbta “PeytonList” (@peytonlist) paskelbta įrašyta

Žiūrėk, daug kartų aš norėjau tik užregistruoti konfesialą arba manęs atsakyti į kažką, bet aš visada sustojo. Tada aš pašaukiu draugą ar pasikalbėk su savo broliu ar mama. Aš bandau ką nors dirbti asmeniškai, o ne per socialinę žiniasklaidą. Jis jaučiasi keistai pasakyti, bet aš jau daug daugiau paskatino draugą telefonu, o ne teksto siuntimą. Yra tiek daug, kad praleidau, kai negirdite kažkieno balso ar taip, kaip jie ką nors sako. Verkšiantis veido emociokas nėra tas pats, kaip išgirdęs, kas nors balsas įtrūkęs, kol jie verkia.

Dažniausiai bandau rasti pusiausvyrą, kad galėčiau palaikyti ryšį su savo gerbėjais, bet visada palaikyti asmeninius santykius, šeimos reikmenis, privačias nuotraukas sau. Noriu pasikonsultuoti su savo bendruomene, o tai tikrai reiškia kažką, o ne tik filtruotų savižudybių serija. Tai dalis to, kas daro tai, ką darau, labai linksma. Man tikrai patinka fotografija, todėl dalintis nuotraukomis iš dalykų, įkvepiančių mane “Instagram”, ateina gana natūraliai. Tumblr turi tikrai gerą poeziją ar įdomius tinklaraščius, kuriuose žmonės yra atviri. Bet jūs turite sukurti laimę ir grožis už save, o tai reiškia, kad jūs negalėsite visuomet naudotis visomis platformomis. Bent aš negaliu. Šiomis dienomis aš atsikratyti “Twitter”, tai tikrai per daug pretekstas. Paprastai žmonės kepti vieni kitus, o aš net nežiūrėjau į tai.

Vlogging yra tai, kas yra gana linksma. Tačiau, kaip ir daugelyje socialinės žiniasklaidos, manau, kad taip paprasta nustoti gyventi savo gyvenimą, nors jūs kuriate visas šias akimirkas. Tai yra bandymas kažką padaryti kažkuo labiau reikšmingu, nei iš tikrųjų, ir tai, apie ką aš daug domėjosi. Net kai aš su draugais ir kamera įjungia “Snap”, visi pradeda šokti, žinote? Mes visi tiesiog užmegzti ryšį, bet fotoaparatas įsijungia ir staiga mes šaukiame, ir visi veikia taip, kaip turi geriausio laiko, ir mes buvo turėdamas puikią laiką, tiesiog ne akivaizdžiai – ir kai tik fotoaparatas nutiestų, visi grįš prie normos.

Frandsss

Paskelbta “PeytonList” (@peytonlist) paskelbta įrašyta

Tikriausiai praleisiu 2-3 valandas per dieną socialiniuose. Manau, kad aš gaunu daug įkvėpimo. Aš pradėjau sekti daugiau žmonių, kurie skleidžia pranešimus apie meilės savimonę, pavyzdžiui, “Merginos pokalbis”. Ir kietas, kad galiu bendrauti su draugais, jei aš toli. Aš iš tikrųjų sukūriau stiprią draugystę su žmonėmis, kuriuos sekoju, ir nuotraukas, kurias man patinka. Socialinė žiniasklaida yra panašu į daugybę kitų dalykų gyvenime: tai gali būti nuostabu, bet mes esame atsakingi už tai, kad nustatytume savo sienas apie tai, ko mes norime išleisti į pasaulį.

Tai malonu turėti paslapčių ir jūsų gyvenimo dalių, kurios yra tik tau ir tavo artimiausiems žmonėms. Ir tada, kai jūs sėdite su kuo nors restorane, žinote, faktiniai dalykai kalbėti apie momentus, kuriuos jie dar nežino. Aš esu 19 metų, bet aš turiu mergaičių, kurios seka man daug jaunesnes. Neseniai susitiko ir pasveikino, devynerių metų man pasakė, kad ji seka mane Snapchat. Tai man priminė, kaip daugybę žmonių suprato, ką čia įdėjau. Aš paskelbiau maudymosi kostiumo nuotraukas ir man viskas gerai – aš jaučiuosi su savo kūnu ir noriu, kad jie žino, kad jie taip pat turėtų didžiuotis savo kūnais. Bet tai yra sudėtinga, ir aš tikrai toks atsargus. Aš galvoju apie viską, kol aš jį paskelbiu, o kartais net paklausiu draugo, jei manys, kad tai per daug.

Pirmoji diena ir jau įsimylėjusi Dubajuje

Paskelbta “PeytonList” (@peytonlist) paskelbta įrašyta

SUSIJĘS: “Peyton” sąraše išsiskleidžia jos mintys apie “socialinių tinklų” pozityvumą nuotraukų redagavimo programose 

Man patinka socialinė žiniasklaida ir ryšiai, kuriuos galima padaryti. Man patinka dalintis idėjomis, susipažinti su naujais žmonėmis ir būti įkvėptais žmonių, kurių niekad nebūčiau patenkęs kitu būdu. Bet tai yra tikras pavojus. Jis gali įsiurbti visą savo laiką, leis jums jaustis mažiau nei esate, jei palyginsite savo gyvenimą su kitokiu visiškai filtruotu egzistavimu ir yra grėsmių saugumui, susijusiems su geografiniu žymėjimu arba tiesiogine vlogiga. Socialinė žiniasklaida yra puiki, bet geresnė yra tikra socialinė sąveika – prasmingi pokalbiai, naktiniai ir linksmi sesiai su žmonėmis, kuriuos myliu. Jūs žinote daugiau veido laiko nei “FaceTime”?